Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
CBK (1)
ELKO (13)
 
LinkIT (78)
OEM (2)
 
Rehau (4)
 
1 2 >>
28504 28925 33080 16751 11375 661 47862 4284 662 26135 29141 22515 14911 39916 29376 23327 11584 41823 30917 42236 33081 46762 47486 22514 42238 42237 42234 39510 42235 42267 47689 42963 42964 46392 42240 42239 33961 49253 19452 39935 24431 42090 37749 22771 1022 1090 30366 48544 980 3772 36837 34139 34140 46541 46758 39504 37763 41821 24615 14938 30328 30329 25767 25784 15018 14843 14842 14841 22516 19863 21811 48717 13694 41548 50012 13245 24110 23797 24713 9121 45865 38031 41687 41852 42268 33079 49252 47311 39937 47314 39936 39989
34385 Hexatronic ABHEX-13316 Hexa, blindplate for ramme Blindplate for 86x86 ramme varenr: 34383
34749 Hexatronic ABHEX-13323 Hexa Cat6 system, påveggboks 86 x 86mm Påveggboks 32 mm dyp
37178 LinkITLI-VUC6X2PV LinkIT Vegguttak påvegg UTP Cat6 x2 Elegant design, enkel mont, Kroneplint
24775 LinkITFB-14-LC LinkIT Fiberadapt LC-LC duplex SM Klips/skru montering. Blå, OS1/2
20228 DigitusDN-9006-N Digitus Påveggsboks STP, Cat.6 x 2 3P serifisert
10606 ELKO6942074 ELKO Veggboks, påvegg, UTP, Cat.6 x 1
48239 LinkIT53026.1 LinkIT Fiber blindplugg LC dup rektangul LC duplex. SC simplex
13645 ThorsmannMIB-A1 Kanalboks for Thorsman, MIB-A1 Universal for TEK kanaler (TEK123)
10607 ELKO6942075 ELKO Veggboks, påvegg, UTP, Cat.6 x 2
33024 LinkITDN-96101 Linkit Splicekasett for 12 fiber m lokk Med 2 stk. holdere for skjøtehylser
37181 LinkITLI-VUC6X1KA LinkIT Vegguttak Innfelt UTP Cat.6 x 1 Elegant design, enkel mont, Kroneplint
34933 Rehau268581-200 Rehau, kanalboks til BK130 kanal El. nr. 1281665
29905 ELKO6942073 ELKO Veggboks,Innfelt, UTP, Cat.6 x 2 Brukes til innfelte bokser eller kanal
23201 ELKO9140 ELKO Ramme enkel
Varenr 23201
40902 LinkITFA-SCAPC-D LinkIT Fiberadapt SC-SC APC duplex Med klips og skrumontasje
35022 LinkIT53356.1 LinkIT Fiberadapt SC-SC duplex MM OM3 Klips/skru montering. Aqua
30616 LinkITHYGBOX001-K HYGbox 01, Hide Your Gear! m/kjøleriller Veggoks for kabler, router, switch o. l.
20413 OEM55-012-026 Gjennomføringsnippel for fiberpanel PG16 For 22mm hull, kabeldiameter 10-14 mm
42660 LinkITAL-19AZ-12SCD-B LinkIT fiberpanel 12 x SC dupl uttrekkb Svart, RAL 7005
36132 CBK80550 Skruer for feste av fiberadapter i panel Pose med 100 stk. Pris pr. pose
43045 Schneider5526010 Schneider TEK123 kanal underdel 2,5m U-DEL TEK-123 PV 2,5M PVC
37179 LinkITLI-VUC6SKJOTPV LinkIT Skjøteboks UTP Cat6 Elegant design, enkel mont, Kroneplint
47337 LinkIT53640TS.10 LinkIT fiberpanel 24 x SC simpl LC dupl Terleskop panel. Uten adaptere.
47910 LinkIT53640TS.3 LinkIT fiberpanel 24 x SC dupl teleskop Uten adaptere. låsklips , Svart RAL 9005
29904 ELKO6942072 ELKO Veggboks,Innfelt, UTP, Cat. 6 x 1 Brukes til innfelte bokser eller kanal
43047 Schneider5590115 Schneider TEK123 skjøtesett innv. 1 par SKJØTESETT SSP123 TEK
43046 Schneider5590314 Schneider TEK123  kabelhylle 0,5m KABELHYLLE KH72P 0,5M
43043 SchneiderTEK100_130_Front Schneider TEK100/123  kanal front 2,5m Front 80PV Hvit PVC 2,5m el.nr. 1277430
40528 Schneider5522020 Schneider TEK100 kanal underdel 2,5m Elkanal TEK100 PVC
43044 Schneider5590322 Schneider TEK100  kabelhylle 0,5m Kabelhylle TEK 100 0,5m
43072 SchneiderINS12150 Schneider Optiline50 kanal 2,5m PVC Snap In i Optiline50 kanaler
48092 Schneider1219942 Schneider Optiline50 front F50 2,5m PVC Snap In i Optiline50 kanaler
43688 Schneider1276820 Schneider INKA123 kanal underdel 2,5m,al U-DEL INKA 123/72 2,5M ALU
43689 Schneider1277429 Schneider INKA123 kanal front 2,5m,alu FRONT 80 AN 2,5M  F80AN
47032 Schneider1277655 Schneider INKA123 Endestykke, hvit ES 123 pv. El.nr. 1277655
43049 Schneider39121000 Schneider CYB-BK2 rett kanaluttak CYB-BK2 DATALOKK SNEPP R. HVIT
43048 Schneider5970000 Schneider CYB_BK1 vinklet kanaluttak CYB-BK1 DATALOKK SNEPP V  HVIT
37547 Rehau261489 Rehau uttaksramme for 80mm kanal Klikk-inn i kanal, 45 x 45mm åpning
49333 LinkITMTP-LCX24OM4 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OM4 Dobbel inngang, USConec kontakter
49826 LinkITPLATE-003 LinkIT MTP 19" blindplate Blindpanel for 4 port MTP/MPO panel
49334 LinkITMPO-FDU-4 LinkIT MTP 19" 1U rackskuff, 4 utt. Ubestykket for 4 MTP kasetter
37180 LinkITLI-VUC6SKJOTKA LinkIT Kanalboks, Skjøt Cat.6, Krone Elegant design, enkel mont, Kroneplint
27168 LinkITAL-SK2 LinkIT holder for 6 x fiberhylser 40x35x5 mm. Uten hylser
40921 LinkITMPO-FDU-3 LinkIT fiberpanel for 3 x MPO kassetter 19" montering, 1U
31616 LinkITAL-19AZ-48SCD LinkIT fiberpanel 48xSC dupl uttrekkbar Uten adaptere.
42910 LinkIT53640TS.9 LinkIT fiberpanel 12 x SC simpl LC dupl Terleskop panel. Uten adaptere. klipslås
39500 LinkIT53640TS.4 LinkIT fiberpanel 12 x SC dupl teleskop NB! Uten adaptere. Svart
30886 LinkITEA6002 LinkIT Fiberadapt/skjøt MTRJ - MTRJ Passer både single- og multimode
30132 LinkITFB-14-S LinkIT Fiberadapt ST-ST singlemode OS1 Single adapter
10925 LinkITFB-14 LinkIT Fiberadapt ST-ST multimode OM1 Single adapter
10983 LinkITALWL-STSC1D LinkIT Fiberadapt ST-SC duplx MM OM1/OM2 Klips/skru montering. Beige
35815 LinkIT53302.31 LinkIT Fiberadapt SC-SC simplx singlemod Klips/skru montering. Blå, OS1/2
48846 LinkIT2XSC-OM4 LinkIT Fiberadapt SC-SC duplx MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Magenta
10883 LinkITFB-13 LinkIT Fiberadapt SC-SC duplx MM OM1/OM2 Klips/skru montering. Beige
13202 LinkITDN-96003 LinkIT Fiberadapt SC-SC duplex singlemod Klips/skru montering. Beige OS1/2
38900 LinkITFA-SCAPC-S LinkIT Fiberadapt SC-SC APC simplex
37701 LinkITFASCLCMM LinkIT Fiberadapt SC-LC hybrid single Zircoinia sleeve. For SC simplex åpning
37702 LinkITFASCLCMMX2 LinkIT Fiberadapt SC-LC hybrid duplex Zircoinia sleeve. For SC duplex åpning
47162 LinkITSCM-LCF LinkIT Fiberadapt SC han - LC hun SM SX adapter
47333 LinkIT53458.1 LinkIT Fiberadapt MPO/MTP
40522 LinkIT53353.1 LinkIT Fiberadapt LC-LC quad Single Mode Metall hus. Passer i SC duplex uttak
39513 LinkIT53335.1 LinkIT Fiberadapt LC-LC quad MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Magenta
42659 LinkIT53352.3 LinkIT Fiberadapt LC-LC quad MM OM1/OM2 Klips/skru montering. Beige
31773 LinkIT53357.31 LinkIT Fiberadapt LC-LC duplx MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Aqua
23221 LinkITFB-13-LC LinkIT Fiberadapt LC-LC duplx MM OM1/OM2 Klips/skru montering. Beige
35782 LinkIT53339.5 LinkIT Fiberadapt LC-LC duplx MM OM1/OM2 Kerramisk, Kun klips. Beige, 13,4mm
35783 LinkIT53345.5 LinkIT Fiberadapt LC-LC duplex SM Kerramisk, Kun klips. Blå, 13,4mm
32742 LinkITFB-13-FC LinkIT Fiberadapt FC/PC simplex singlemo Passer i ST hull, small
32758 LinkIT53460.1 LinkIT Fiber Loopback Adapter LC, 50/125
23292 LinkITSCDB20/SM LinkIT Fiber dempeledd, SC/UPC, 20dB Attenuator
23140 LinkITSCDB15/SM LinkIT Fiber dempeledd, SC/UPC, 15dB Attenuator
23139 LinkITSCDB10/SM LinkIT Fiber dempeledd, SC/UPC, 10db Attenuator. 1310/1550
23138 LinkITSCDB05/SM LinkIT Fiber dempeledd, SC/UPC,  5dB Attenuator. 1310/1550, Metal hus
29906 LinkITATN-LU315P LinkIT Fiber dempeledd, LC/UPC, 15dB Attenuator
27534 LinkITATN-LU310P LinkIT Fiber dempeledd, LC/UPC, 10dB Attenuator
29264 LinkITATN-LU305P LinkIT Fiber dempeledd, LC/UPC,  5dB Attenuator
49008 LinkITATN-LU302P LinkIT Fiber dempeledd, LC/UPC,  2dB Attenuator
22163 LinkITPP-SCDS LinkIT Fiber blindplugg SC Svart duplex
42414 LinkIT53030.1 LinkIT fiber blindplugg LC Svart duplex
49861 OEM55-012-26 Gjennomføringsnippel for panel LCM16G For 16mm hull, kabeldiameter 4 - 8 mm
21797 ELKO5954 ELKO koblingsboks, Innfelt 4 par Skjøteboks
31327 DigitusDN-9002-N Digitus Påveggsboks, STP, Cat.5e x 2
31034 LinkITF404228 LinkIT magasin for fiberpatch (2HE) 19" Dybde 220mm, høyde 103mm
31858 RapidnetRNDU2408EP RapidNet, panel for 4 x Type 2 kasett
18241 LinkITAL-19AZ-24SCD LinkIT fiberpanel 24xSC dupl uttak Grå Uten adaptere. Ink skruer for 19" mont.
46564 ELKO1471529 ELKO skråkappe enkel L3026
39700 ThorsmannTEK123 Thorsmann TEK123 kanal underdel pr.mtr 2,5 meter for montering direkte på vegg
42546 Thorsmann1277275 Thorsmann TEK100 PV, innerhjørne, hvit
42685 Schneider1222231 Schneider Optiline50 uttak for CYB Brikk Snap In i Optiline50 kanaler
43073 SchneiderISM10902 Schneider Optiline50 kabelhylle enkel OL50 KABELHYLLE ENKEL
37495 Rehau299108-397 Rehau VGA modul grenstav og uttaksenhet 22,5 x 45 mm
37494 Rehau299108-396 Rehau HDMI modul grenstav og uttaksenhet 22,5 x 45 mm
49601 RapidnetRNDU4808EP RapidNet, panel for 4 x 12 ports kasett
37177 LinkITLI-VUC6X1PV LinkIT Vegguttak påvegg UTP Cat6 x1 Elegant design, enkel mont, Kroneplint
49332 LinkITMTP-LCX12OM4 LinkIT MTP kasett, 12 x LC, OM4 Enkel inngang. USConec kontakter
47766 LinkITMPO-LCX24OS2 LinkIT MPO kasett, 24 x LC, OS2, UPC Dobbel inngang (bildet stemmer ikke)
40923 LinkITMPO-LCX24OM3 LinkIT MPO kasett, 24 x LC, OM3 Dobbel inngang (bildet stemmer ikke)
47769 LinkITMPO-LCX12OS2 LinkIT MPO kasett, 12 x LC, OS2 Dobbel inngang (bildet stemmer ikke)
40922 LinkITMPO-LCX12OM3 LinkIT MPO kasett, 12 x LC, OM3 Enkel inngang
40972 LinkIT53600TS.1 LinkIT fiberpanel 24xST uttak 1U svart NB! Uten adaptere
 
1 2 >>
Copyright © 2015 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.15.4.40