Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 



Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
CBK (6)
Cisco (14)
HP (2)
LinkIT (152)
 
Moxa (1)
Grensesnitt:
QSFP (1)
GBIC (1)
SFP (97)
SFP+ (30)
 
X2 (4)
XENPAK (19)
XFP (5)
Koding:
HP (15)
3Com (4)
Cisco (65)
 
Nortel (3)
 
H3C (1)
Huawei (16)
Dell (3)
 
1 2 >>
51590 38540 51771 52291 51766 51768 39537 51591 38538 39704 51764 39686 39685 39611 51775 47528 40946 39567 52430 46723 39683 52731 52732 39641 39642 52093 52265 46722 52369 51762 52184 39608 39609 39614 39628 51763 52370 51765 39651 39652 39633 39649 52288 39674 39675 39692 39691 40357 39671 39656 39670 39672 39721 51767 39722 51769 42161 40475 51773 46900 39730 24384 39538 23915 25293 21813 24139 11880 21203 32227 39430 46750 48423 38537 38539 38534 38535 39433 39434 39431 39432 38443 41571 52784 51774 52788 48117 48118 39624 39625 39679 39626 47529 47530 52364 52365 39629 39630 39631 39650
51128 LinkITLI-3112-20D-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40184 CiscoGLC-T= Cisco SFP, 1000 Base-T For kobberkabel.     GLC-T=
51280 LinkITLI-8599-03-HP LinkIT SFP+ 10G, HP, SR, DDM,  300 meter HP kodet, SX, 850nm, MM
51773 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25Gbps, LX, DDM, 20km. Ukodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
51275 LinkITLI-8599-03-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  300 meter Cisco kodet, SX, 850nm, MM SFP-10GE-SR-C
51277 LinkITLI-3199-20-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 20km Cisco kodet, LR, 1310nm, Single Modus
40552 LinkITXENPAK-10GB-SR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-SR DDM 82 m. Cisco kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
51129 LinkITLI-8512-05D-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM 550met. Cisco kodet, SX multimodus, 850 nm
40182 CiscoGLC-SX-MM= Cisco SFP, 1000 Base SX, 850nm DOM, Tilbud så lenge lageret rekker
40719 LinkITSFP-GE-L-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, LX SM, 1310nm. !!TILBUD!!!
51273 LinkITLI-3112-20D-HP LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 20km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40701 LinkITGLC-BX-U20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1490R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40700 LinkITGLC-BX-D20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1490T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40626 LinkITJ4858C-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM 550 met HP kodet. SX multimodus 850nm 550 met
51284 LinkITLI-RJ45-C LinkIT SFP 10/100/1000Base-T Copp. Cisco RJ45 for SGMII host system. Lik: GLC-T
47950 LinkITGLC-T-C-RG LinkIT SFP 1000Base-T Rugged, Cisco Cisco kodet, Rugged GLC-T
41865 CiscoMGBSX1 Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-SX 1000BASE-SX connectivity, LC connectors
40582 LinkITWS-G5486-LTC LinkIT GBIC 1,25Gb, Cisco GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM GBIC-1000Base-LX-C
51875 LinkITLI-QP-8540-01-C LinkIT QSFP+ 40G, 850nm, Cisco, 100/150m 4 kanaler x 10Gb, MPO, Cisco kode
47304 LinkITGLC-BX-U20-35-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1550R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40698 LinkITGLC-BX-D-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1550T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
52116 LinkITLI-8512-05D-AL LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM  550met Alcatel kodet, SX multimodus, 850 nm
52117 LinkITLI-3112-20D-AL LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 20 km Alcatel kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40656 LinkIT108873241-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM 550met. Avaya kodet, SX multimodus, 850 nm
40657 LinkIT108873258-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM, 20km. Avaya kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
51588 LinkITLI-3112-20D-B LinkIT SFP 1,25Gbps, Brocade, DDM, 20km. Brocade, LX singlemodus, 1310nm 20km
51749 LinkITLI-3112-20DO-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, ZX singlemodus, 1550nm 20km
47303 LinkITSFP-GE-EX-SMD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
51828 LinkITLI-3112-40D-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
51271 LinkITLI-5512-40D-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1550nm 40km
51675 LinkITLI-5512-80DO-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 80km. Cisco kodet, ZX singlemodus, 1550nm 80km
40623 LinkIT, LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40624 LinkITGLC-LHX-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40629 LinkIT10051-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme DDM 550met. Extreme kodet, SX multimodus, 850 nm
40643 LinkITE1MG-SX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM 550met. Foundry kodet, SX multimodus, 850 nm
51272 LinkITLI-8512-05D-HP LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM 550met. HP kodet, SX multimodus, 850 nm
51829 LinkITLI-3112-40D-H LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
51274 LinkITLI-5512-40D-HP LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LX singlemodus, 1550nm 40km
40666 LinkIT1000BASE-LXD-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 20km. Huawei kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
40667 LinkIT1000BASE-LH-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 40km. Huawei kodet LHX singlemodus 1310nm 40km
40648 LinkITJX-SFP-1GE-SXD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM 550met. Juniper kodet, SX multimodus, 850 nm
40664 LinkITMGBLH1-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 20km. Juniper kodet LX singlemodus 1310nm 20km
51770 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP 1,25Gbps, SX, DDM 550met. Ukodet, SX multimodus, 850 nm
40689 LinkITGLC-FE-100FX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco MM,  2 km, Cisco kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40690 LinkITGLC-FE-100LX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 10 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 10km
40707 LinkITGLC-FE-100BX-U-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1310T/1550R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-U
40706 LinkITGLC-FE-100BX-D-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1550T/1310R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-D
41333 LinkITJ8177C-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper HP HP kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40686 LinkITOC-3/STM-1-IR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 15km, STM1
40671 LinkITSFP-100Base-FX-W-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, 100Base
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 40km, STM1
40736 LinkITSFP-10G-LRM-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
51276 LinkITLI-3199-02-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
40737 LinkITSFP-10GB-ER-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
51278 LinkITLI-5599-40-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
42971 LinkITSFP-10GE-LR-DLT+ LinkIT SFP+ 10G, Dell, DDM, 10km Dell kodet, LR, 1310nm, Single Modus
41448 LinkITJ9151A-LTC LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM, 10km HP kodet, LR, 1310nm, lik J9151A
51282 LinkITLI-3199-20-HP LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM, 20km HP kodet, LR, 1310nm, Single Modus
47459 LinkIT45W1216-LTC LinkIT SFP+ IBM Transceiver 8 Gbps 10 km Fibrechannel
40745 LinkITX2-10GB-LR-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-LR 10km Cisco kodet. Lik Cisco X2-10GB-LR
31572 CBKHEX-X2-10GB-SR= LinkIT X2 Trancievermodul for Cisco, 10 Base-SR 3Part
40553 LinkITXENPAK-10GB-LR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-LR DDM 10km Cisco kodet,1310nm,10dB, SM, XENPAK-LR-C
31150 LinkIT70169 Linkit XFP, 10Gbps, SR, 850nm,  300m MSA compliant. Ukodet
32291 CBK70071 SFP, 10 km Single F. TX1550 SFP 1000 Base-LX WDM TX1550/RX1310 10Km
29265 CBK70070-51 SFP, Cisco 3 Part 10 km Single F. TX1310 SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/RX1550 10Km
31355 CBKHX-GLC-FE-100LX SFP, Cisco 3 Part LX 100Base Singlemode LC kontakt. Opptil 10km, 70101-51
20682 CBKHX-GLC-LHX-SM SFP, Cisco 3 Part, 40 km. LHX Singlemode 40 kilometer, 1550 nm, miniGBIC 70209-51
28728 CBKHP-LHX-SM SFP, HP/3Com 3 Part, 40 km. LHX Singlem. 1550 nm, miniGBIC 70209-56, 3CSFP97
36901 LinkITSFP-10GE-SR-H3 SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m H3C 850nm, 4dB, MM, H3C
40454 CiscoSFP-10G-SR= Cisco SFP+, 10GBase, 850nm Fra 26  til 400 meter. SFP-10G-SR=
47330 LinkITJ4859C-40KM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 40km
48744 CiscoPWR-C2-250WAC Cisco PWR-C2-250WAC PWR-C2-250WAC
40181 CiscoGLC-LH-SMD= Cisco SFP 1000Base, LX/LH, 1310nm SM 10 km Single Modus, DOM      GLC-LH-SMD=
40183 CiscoGLC-SX-MMD= Cisco SFP, 1000Base-SX, 850 nm, 550m DDM/DOM,      GLC-SX-MMD=
40178 CiscoGLC-FE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling  GLC-FE-100FX=
40179 CiscoGLC-GE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling GLC-GE-100FX=
40457 CiscoSFP-10G-ER= Cisco SFP+,  transceivermodul - 10GBase ER - LC/PC-enkeltmodus - plugginnmodul
40458 CiscoSFP-10G-ZR= Cisco SFP+, 100Base-ZR, 1550nm, 80 km, DOM              SFP-10G-ZR=
40455 CiscoSFP-10G-LR= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 10 km For Singlemodus         SFP-10G-LR=
40456 CiscoSFP-10G-LRM= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 300met. Opp til 300 meter.  SFP-10G-LRM=
40087 HPJD092B HP X130 10G SFP+ SR, H3C HP Original JD092B
42435 CiscoEX-SFP-1GE-SX Juniper SFP, EX-SFP-1GE-SX 1000Base
52158 LinkITLI-5325-20D LinkIT SFP 1,25G, 1490T/1310R 20km Ukodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
51283 LinkITLI-3501-20D-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1490R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
52162 LinkITLI-3512-20D-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1550R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
48463 LinkITLI-SFP-1GB-BX20-34-H LinkIT SFP 1,25G, HP 1310T/1490R 20km HP, BiDi, 0 - 20KM, DDM. Lik J9143B
48464 LinkITLI-SFP-1GB-BX20-43-H LinkIT SFP 1,25G, HP 1490T/1310R 20km HP, BiDi, 0 - 20KM, DDM. Lik J9142B
40639 LinkITSFP-GIG-SX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM  550met Alcatel kodet, SX multimodus, 850 nm
40640 LinkITSFP-GIG-LX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 20 km Alcatel kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40694 LinkITSFP-100-LC-SM40-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 40 km Alcatel kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40641 LinkITSFP-GIG-LH70-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 80km. Alcatel kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco Rugged 550 m. Cisco kodet, SX, multimodus 850 nm, DDM
47952 LinkITLI-GLC-LX-SM-RGD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco Rugged, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm DDM
51825 LinkITLI-5512-K2DO-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM,120km. Cisco kodet, EX singlemodus 1550nm
51826 LinkITLI-3112-20D-EX LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 20km. Extreme kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40644 LinkITE1MG-LX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 20km. Found kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40645 LinkITE1MG-LHB-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 40km. Foundry kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40646 LinkITE1MG-LHA-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry, DDM, 80km. Foundry kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40665 LinkIT1000BASE-SX-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM 550met. Huawei kodet, SX multimodus, 850 nm
 
1 2 >>
Copyright © 2016 CBK - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.4.19)