Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 



Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
CBK (4)
Cisco (9)
HP (4)
LinkIT (65)
Grensesnitt:
GBIC (1)
SFP (26)
SFP+ (7)
X2 (4)
 
XENPAK (19)
XFP (4)
Koding:
Arista (14)
Avaya (14)
 
HP (19)
IBM (14)
3Com (17)
Cisco (38)
 
Extreme (15)
H3C (14)
 
Alcatel (13)
Huawei (20)
Dell (14)
 
Ukodet (13)
LinkIT (1)
Juniper (12)
 
 
40946 38537 39609 39674 39675 52813 38536 38538 38540 38433 39567 39692 39691 52873 39672 39671 39656 39670 52871 52870 53295 52920 52894 52895 53161 52913 52916 52914 52917 53157 53152 51767 39722 42161 40475 46900 53055 53047 52896 24384 39730 39538 39537 53144 23915 25293 21813 24139 11880 21203 32227 41337 38539 38534 38535 38432 38272 53514 39726 39724 39727 39549 39548 39547 39539 39540 39544 39546 39545 39550 39552 39551 39558 39557 39556 39555 39554 39553 39561 39560 39559 39562
41865 CiscoMGBSX1 Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-SX 1000BASE-SX connectivity, LC connectors
40181 CiscoGLC-LH-SMD= Cisco SFP 1000Base, LX/LH, 1310nm SM 10 km Single Modus, DOM      GLC-LH-SMD=
40624 LinkITGLC-LHX-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40689 LinkITGLC-FE-100FX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco MM,  2 km, Cisco kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40690 LinkITGLC-FE-100LX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 10 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 10km
52181 LinkITLI-RJ45-RGD-C LinkIT SFP 1000Base-T Rugged, Cisco Cisco kodet, Rugged GLC-T
40180 CiscoGLC-LH-SM= Cisco LC Connector LX / LH transceiver
40182 CiscoGLC-SX-MM= Cisco SFP, 1000 Base SX, 850nm DOM, Tilbud så lenge lageret rekker
40184 CiscoGLC-T= Cisco SFP, 1000 Base-T For kobberkabel.     GLC-T=
40077 HPJ4859C HP X121 1G SFP LC LX Transceiver 1000Base-LX 10km singlem. 550m multim.
40582 LinkITWS-G5486-LTC LinkIT GBIC 1,25Gb, Cisco GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM GBIC-1000Base-LX-C
40707 LinkITGLC-FE-100BX-U-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1310T/1550R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-U
40706 LinkITGLC-FE-100BX-D-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1550T/1310R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-D
52238 LinkITLI-RJ45 LinkIT SFP Copper 1000Base-T RJ45, 10/100/1000Base-T
Varenr: 52238
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 100/155Mb 1310nm, 40km STM-1/OC3
40686 LinkITOC-3/STM-1-IR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 15km, STM1
40671 LinkITSFP-100Base-FX-W-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, 100Base
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
52236 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP MM 1,25Gbps 550m SX multimodus 850nm DDM
Varenr: 52236
52235 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP SM 1,25Gbps 20km LX singlemodus, 1310nm 20km, DDM
Varenr: 52235
52630 LinkITLI-3112-20 LinkIT SFP SM 1,25Gbps 20km LX singlemodus, 1310nm 20km, u/DDM
Varenr: 52630
52284 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP SM 1,25Gbps 40km LHX singlemodus 1310nm 40km DDM
Varenr: 52284
52258 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP SM 1,25Gbps 40km LX singlemodus 1550nm 40km DDM
Varenr: 52258
52259 LinkITLI-5512-80DO LinkIT SFP SM 1,25Gbps 80km ZX singlemodus 1550nm 80km DDM
Varenr: 52259
52519 LinkITLI-3101-20D LinkIT SFP SM 155M 20km Singlemode 1310nm 20KM DDM
Varenr: 52519
52277 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP SM BiDi 1,25Gbps 20km 1310TX/1490RX DDM
Varenr: 52277
52280 LinkITLI-3512-20D LinkIT SFP SM BiDi 1,25Gbps 20km 1310TX/1550RX DDM
Varenr: 52280
52278 LinkITLI-4312-20D LinkIT SFP SM BiDi 1,25Gbps 20km 1490TX/1310RX DDM
Varenr: 52278
52281 LinkITLI-5312-20D LinkIT SFP SM BiDi 1,25Gbps 20km 1550TX/1310RX DDM
Varenr: 52281
52515 LinkITLI-3501-20D LinkIT SFP SM BiDi 155M 20km TX1310/1550nm 20km DDM
Varenr: 52515
52511 LinkITLI-5301-20D LinkIT SFP SM BiDi 155M 20km TX1550/1310nm 20km DDM
Varenr: 52511
51276 LinkITLI-3199-02-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
40737 LinkITSFP-10GB-ER-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
42971 LinkITSFP-10GE-LR-DLT+ LinkIT SFP+ 10G, Dell, DDM, 10km Dell kodet, LR, 1310nm, Single Modus
41448 LinkITJ9151A-LTC LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM, 10km HP kodet, LR, 1310nm, lik J9151A
47459 LinkIT45W1216-LTC LinkIT SFP+ IBM Transceiver 8 Gbps 10 km Fibrechannel
52416 LinkITLI-8599-03 LinkIT SFP+ MM 10G 300Meter SR multimode 850nm DDM
Varenr: 52416
52409 LinkITLI-3199-20 LinkIT SFP+ SM 10G 20km LR Singlemodus 1310nm 20km DDM
Varenr: 52409
52260 LinkITLI-5599-40 LinkIT SFP+ SM 10G 40km ER singlemodus 1550nm 40km DDM
Varenr: 52260
31572 LinkITHEX-X2-10GB-SR= LinkIT X2  10GBase SR for Cisco, 82 mete 10 Base-SR 3Part
40745 LinkITX2-10GB-LR-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-LR 10km Cisco kodet. Lik Cisco X2-10GB-LR
40553 LinkITXENPAK-10GB-LR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-LR DDM 10km Cisco kodet,1310nm,10dB, SM, XENPAK-LR-C
40552 LinkITXENPAK-10GB-SR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-SR DDM 82 m. Cisco kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
52504 LinkITLI-X-3199-10 LinkIT XFP SM 10G 10km Singlemodus 1310nm 10KM
Varenr: 52504
31150 LinkIT70169 Linkit XFP, 10Gbps, SR, 850nm,  m MSA compliant. Ukodet
32291 CBK70071 SFP, 10 km Single F. TX1550 SFP 1000 Base-LX WDM TX1550/RX1310 10Km
29265 CBK70070-51 SFP, Cisco 3 Part 10 km Single F. TX1310 SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/RX1550 10Km
31355 LinkITHX-GLC-FE-100LX SFP, Cisco 3 Part LX 100Base Singlemode LC kontakt. Opptil 10km, 70101-51
20682 CBKHX-GLC-LHX-SM SFP, Cisco 3 Part, 40 km. LHX Singlemode 40 kilometer, 1550 nm, miniGBIC 70209-51
28728 CBKHP-LHX-SM SFP, HP/3Com 3 Part, 40 km. LHX Singlem. 1550 nm, miniGBIC 70209-56, 3CSFP97
36901 LinkITSFP-10GE-SR-H3 SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m H3C 850nm, 4dB, MM, H3C
42213 CiscoWS-G5483= Cisco - GBIC-transceivermodul - RJ-45 for Catalyst 29XX, 35XX, 4500, 4912
40183 CiscoGLC-SX-MMD= Cisco SFP, 1000Base-SX, 850 nm, 550m DDM/DOM,      GLC-SX-MMD=
40178 CiscoGLC-FE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling  GLC-FE-100FX=
40179 CiscoGLC-GE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling GLC-GE-100FX=
40076 HPJ4858C HP 1,25Gbp SFP MM LC SX Transceiver 850nm 550m 1000Base-SX
39915 HP453154-B21 HP BLc VC 1Gb RJ-45 SFP Opt Kit Class Virtual Connect
52799 HPJ4859C HP J4859C  SFP 10km 1310nm, 10dB, SM/MM, 1,25Gbps
40741 LinkITX2-10GB-ER-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-ER DDM,  40km Cisco kodet, 1550nm,  X2-ER-C
40739 LinkITX2-10GB-SR-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-SR DDM,  82 m Cisco kodet, 850nm,MM,  X2-SR-C
40742 LinkITX2-10GB-ZR-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-ZR DDM 80km 1550nm, 24dB, SM,X2-ZR-C
40564 LinkIT3CXENPAK96-LTC LinkIT XENPAK 3Com 10GBase-ER 40KM 3Com kodet, 1550nm, DDM
40563 LinkIT3CXENPAK92-LTC LinkIT XENPAK 3Com 10GBase-LR 10KM 3Com kodet, 1310nm, DDM
40562 LinkIT3CXENPAK94-LTC LinkIT XENPAK 3Com 10GBase-SR 220M 3Com kodet, 850nm, DDM
40554 LinkITXENPAK-ER-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-ER DDM 40km Cisco kodet,1550nm, 13dB, SM
40555 LinkITXENPAK-10GB-ZR+-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-ZR DDM 80 km Cisco kodet, 1550nm, 24dB, 80 km.
40559 LinkIT10110-LTC LinkIT XENPAK Extreme  10GBASE-SR 300M Extreme kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
40561 LinkIT10112-LTC LinkIT XENPAK Extreme 10GBASE-ER, 40km Extreme kodet,1550nm, 13dB, DDM, SM
40560 LinkIT10111-LTC LinkIT XENPAK Extreme 10GBASE-LR 10KM Extreme kodet, 1310nm, 10dB, SM
40565 LinkIT10G-XEPK-SR-LTC LinkIT XENPAK Foundry  10GBASE-SR 300M Foundry kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
40567 LinkIT10G-XEPK-ER-LTC LinkIT XENPAK Foundry 10GBASE-ER 40KM Foundry kodet,1550nm, 13dB, DDM, SM
40566 LinkIT10G-XEPK-LR-LTC LinkIT XENPAK Foundry 10GBASE-LR 10KM Foundry kodet,1310nm,10dB, DDM. SM,
40573 LinkIT10GBASE-ER-XENPAK-LC LinkIT XENPAK Huawei 10GBASE-ER DDM 40km Huawei kodet,1550nm, 13dB, SM
40572 LinkIT10GBASE-LR-XENPAK-LC LinkIT XENPAK Huawei 10GBASE-LR DDM 10km Huawei kodet,1310nm,10dB, DDM. SM
40571 LinkIT10GBASE-SR-XENPAK-LC LinkIT XENPAK Huawei 10GBASE-SR, 300m Huawei kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
40570 LinkITXENPAK-1XGE-ER-LTC LinkIT XENPAK Juniper 10GBASE-ER, 40km Juniper kodet,1550nm, 13dB, DDM SM
40569 LinkITXENPAK-1XGE-LR-LTC LinkIT XENPAK Juniper 10GBASE-LR, 10km Juniper kodet,1310nm,10dB, DDM SM
40568 LinkITXENPAK-1XGE-SR-LTC LinkIT XENPAK Juniper 10GBASE-SR, 300m. Cisco kodet, 850nm, 5dB, DDM, 82/300 m.
40576 LinkITXFP-10GB-ER-LTC LinkIT XFP Cisco 10GBASE-ER DOM 40km
40575 LinkITXFP-10GB-LR-LTC LinkIT XFP Cisco 10GBASE-LR DOM 10km
40574 LinkITXFP-10GB-SR-LTC LinkIT XFP Cisco 10GBASE-SR DOM 300m
40577 LinkITXFP-10GB-ZR-LTC LinkIT XFP Cisco 10GBASE-ZR DOM 80km
 
Copyright © 2016 CBK - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.4.19)