Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
CBK (9)
Cisco (14)
HP (2)
 
LinkIT (164)
Moxa (1)
Grensesnitt:
GBIC (1)
SFP (91)
SFP+ (24)
X2 (5)
 
XENPAK (19)
XFP (5)
Koding:
HP (13)
3Com (7)
Cisco (55)
 
Nortel (3)
 
H3C (1)
Huawei (15)
Dell (4)
 
1 2 >>
39608 39704 39612 39611 47453 39719 39703 39607 30003 38537 29808 38540 32222 32227 38080 30037 37862 32987 12369 21203 21217 11880 24139 21813 25293 39739 39509 30193 30170 23915 39537 39538 24384 39725 39730 46900 41233 40475 42161 39722 39721 39672 39670 39656 39671 40357 39606 39691 39692 39676 39675 39674 31907 39649 39633 39652 39651 46750 39628 39614 39609 46722 39642 39641 39685 46723 39686 39567 38443 38538 31102 41158 39683 30007 36819 40311 48349 30966 26186 30009 30965 30008 42815 46747 32940 40468 45952 45951 42978 39507 45950 45949 46230 37266 30383 30169 30197 47416 47414
40623 LinkITGLC-LH-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40719 LinkITSFP-GE-L-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40627 LinkITJ4859C-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 20km. HP kodet, LX ,1310nm, SM/MM
40626 LinkITJ4858C-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM 550 met HP kodet. SX multimodus 850nm 550 met
47882 LinkITSFP-10G-SR-IN-LTC LinkIT SFP+ 10G, Intel, DDM,  300 meter Intel kodet, SX, 850nm, MM
40734 LinkITSFP-10G-SR-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  300 meter Cisco kodet, SX, 850nm, MM SFP-10GE-SR-C
40718 LinkITSFP-GE-S-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM 550met. Cisco kodet, SX multimodus, 850 nm
40622 LinkITGLC-SX-MM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM 550 m. Cisco kodet. SX multimodus 850nm 550 met
35527 LinkITSFPCIS-CAB01M SFP+ 10Gb DAC Twinax  1m for Cisco Lik Cisco SFP-H10GB-CU1M=
40181 CiscoGLC-LH-SMD= Cisco SFP 1000Base, LX/LH, 1310nm SM 10 km Single Modus, DOM      GLC-LH-SMD=
35376 LinkIT750394 SFP+ 10Gb DAC Twinax 7m standard SFP+ Cable.
40184 CiscoGLC-T= Cisco SFP, 1000 Base-T For kobberkabel.     GLC-T=
36900 FiberworksSFP-10GE-SR-H SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m HP 850nm, 4dB, MM, HP
36901 FiberworksSFP-10GE-SR-H3 SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m H3C 850nm, 4dB, MM, H3C
39739 LinkITSFPHP-CAB05M SFP+ 10Gb DAC Twinax 5m for HP Lik HP X240,  HP JG081C, AP820A
35552 LinkITSFPHP-CAB02M SFP+ 10Gb DAC Twinax 2m for HP SFP+ Cable. Lik AP784A HP 324394-B21
39557 LinkITSFPHP-CAB01M SFP+ 10Gb DAC Twinax 1m for HP SFP+ Cable.Lik X240, HP JD095C
37102 LinkITSFPCIS-CAB05M SFP+ 10Gb DAC Twinax  5m for Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-H10GB-CU5M=
21055 CBKSTD-ZX-SM SFP, Standard, 80 km. ZH Singlemode 80 kilometer, 1550nm, miniGBIC, 70210
28728 CBKHP-LHX-SM SFP, HP/3Com 3 Part, 40 km. LHX Singlem. 1550 nm, miniGBIC 70209-56, 3CSFP97
28740 CBKHX-GLC-LHX-SM-E SFP, Extreme 3 Part, 40 km. LHX Singlem. 40 kilometer, 1550 nm, miniGBIC 70209-57
20682 CBKHX-GLC-LHX-SM SFP, Cisco 3 Part, 40 km. LHX Singlemode 40 kilometer, 1550 nm, miniGBIC 70209-51
31355 CBKHX-GLC-FE-100LX SFP, Cisco 3 Part LX 100Base Singlemode LC kontakt. Opptil 10km, 70101-51
29265 CBK70070-51 SFP, Cisco 3 Part 10 km Single F. TX1310 SFP 1000 Base-LX WDM TX1310/RX1550 10Km
32291 CBK70071 SFP, 10 km Single F. TX1550 SFP 1000 Base-LX WDM TX1550/RX1310 10Km
40754 LinkITQSFP/QSFP-CAB03M-C QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 3,0 meter QSFP+ Cable. Cisco kodet
40527 LinkITQSFP/QSFP-CAB02M-C QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 2,0 meter QSFP+ MSA Cable. Cisco kodet
35668 LinkITQSFP/QSFP-CAB02M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 2,0 meter QSFP+ Cable. Standard open code
35649 LinkITQSFP/QSFP-CAB01M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 1,0 meter QSFP+ Cable. Cisco code
31150 LinkIT70169 Linkit XFP, 10Gbps, SR, 850nm,  300m MSA compliant. Ukodet
40552 LinkITXENPAK-10GB-SR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-SR DDM 82 m. Cisco kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
40553 LinkITXENPAK-10GB-LR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-LR DDM 10km Cisco kodet,1310nm,10dB, SM, XENPAK-LR-C
31572 CBKHEX-X2-10GB-SR= LinkIT X2 Trancievermodul for Cisco, 10 Base-SR 3Part
40740 LinkITX2-10GB-LR-C_2 LinkIT X2 Cisco 10GBase-LR 10km Cisco kodet. Lik Cisco X2-10GB-LR
40745 LinkITX2-10GB-LR-LTC LinkIT X2 Cisco 10GBase-LR 10km Cisco kodet. Lik Cisco X2-10GB-LR
47459 LinkIT45W1216-LTC LinkIT SFP+ IBM Transceiver 8 Gbps 10 km Fibrechannel
42122 LinkITJ9150A-LTC LinkIT SFP+ 10G, HP, SR, DDM,  300 m. HP kodet, SX 850n 4dB, MM  SFP-10GE-SR-H
41448 LinkITJ9151A-LTC LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM, 10km HP kodet, LR, 1310nm, lik J9151A
42971 LinkITSFP-10GE-LR-DLT+ LinkIT SFP+ 10G, Dell, DDM, 10km Dell kodet, LR, 1310nm, Single Modus
40737 LinkITSFP-10GB-ER-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
40736 LinkITSFP-10G-LRM-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 40km, STM1
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
40671 LinkITSFP-100Base-FX-W-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, 100Base
40686 LinkITOC-3/STM-1-IR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 15km, STM1
41333 LinkITJ8177C-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper HP HP kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40621 LinkITGLC-T-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Cisco Cisco kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40706 LinkITGLC-FE-100BX-D-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1550T/1310R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-D
40707 LinkITGLC-FE-100BX-U-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1310T/1550R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-U
40691 LinkITXGSF-1303-40-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 40 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 40km
40690 LinkITGLC-FE-100LX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 10 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 10km
40689 LinkITGLC-FE-100FX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco MM,  2 km, Cisco kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
36837 LinkITSFP-1000Base-TX-LTC LinkIT SFP 10/100/1000Base-T, Cisco Cisco kodet, for SGMII host systems
40664 LinkITMGBLH1-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 20km. Juniper kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40648 LinkITJX-SFP-1GE-SXD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM 550met. Juniper kodet, SX multimodus, 850 nm
40667 LinkIT1000BASE-LH-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 40km. Huawei kodet LHX singlemodus 1310nm 40km
40666 LinkIT1000BASE-LXD-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 20km. Huawei kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
47330 LinkITJ4859C-40KM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 40km
40643 LinkITE1MG-SX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM 550met. Foundry kodet, SX multimodus, 850 nm
40629 LinkIT10051-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme DDM 550met. Extreme kodet, SX multimodus, 850 nm
40624 LinkITGLC-LHX-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
47303 LinkITSFP-GE-EX-SMD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40657 LinkIT108873258-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM, 20km. Avaya kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40656 LinkIT108873241-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM 550met. Avaya kodet, SX multimodus, 850 nm
40700 LinkITGLC-BX-D20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1490T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
47304 LinkITGLC-BX-U20-35-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1550R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40701 LinkITGLC-BX-U20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1490R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40582 LinkITWS-G5486-LTC LinkIT GBIC 1,25Gb, Cisco GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM GBIC-1000Base-LX-C
40087 HPJD092B HP X130 10G SFP+ SR, H3C HP Original JD092B
40182 CiscoGLC-SX-MM= Cisco SFP, 1000 Base SX, 850nm DOM, Tilbud så lenge lageret rekker
36303 LinkITSFPCIS-CAB03M SFP+ 10Gb DAC Twinax  3m for Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-H10GB-CU3M=
42058 LinkITSFPCIS-CAB005M SFP+ 10Gb DAC Twinax  0,5m for Cisco Lik Cisco SFP-H10GB-CU0,5M=
40698 LinkITGLC-BX-D-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1550T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
35531 LinkITSFPCIS-CAB02M SFP+ 10Gb DAC Twinax  2m for Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-H10GB-CU2M=
38884 FiberworksSFP-8GFC-40D-C57-B SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, 40km CWDM 1571 nm, 15dB, DDM, SM, Brocade
41290 HPAJ717A SFP+ HP 8Gb LW B-series 10km FiberChann. 1 Pack. AJ717A
48679 LinkITSFPSTD-CAB03M SFP+ 10Gb DAC Twinax 3m standard SFP+ Cable. Standard open code
36175 LinkITSFPJUN-CAB03M SFP+ 10Gb DAC Twinax 3m for Juniper Juniper kodet Lik Juniper QFX-SFP-DAC-3M
33070 LinkITSFPHP-CAB03M SFP+ 10Gb DAC Twinax 3m for HP SFP+ Cable. Lik HP JD097C J9283B
35533 LinkITSFPSTD-CAB02M SFP+ 10Gb DAC Twinax 2m standard SFP+ Cable. Standard open code
36174 LinkITSFPJUN-CAB02M SFP+ 10Gb DAC Twinax 2m for Juniper Juniper kodet Lik Juniper QFX-SFP-DAC-2M
35532 LinkITSFPSTD-CAB01M SFP+ 10Gb DAC Twinax 1m standard SFP+ Cable. Standard open code
43558 LinkITSFPCIS-CAB10M SFP+ 10Gb DAC Twinax 10m for Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-H10GB-CU10M=
47328 LinkITSFPCIS-CAB07M SFP+ 10Gb DAC Twinax  7m for Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-H10GB-CU7M=
37065 LinkITSFPIBMCIS-CAB01M-A SFP+ 10Gb DAC Twinax  1m for Cisco-IBM Aktiv. Koding for IBM + Cisco
41441 LinkITSFPCIS-CAB015M SFP+ 10Gb DAC Twinax  1,5m for Cisco Lik Cisco SFP-H10GB-CU1,5M=
46646 LinkITQSFP/QSFP-CAB05M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 5,0 meter QSFP+ Cable. Standard open code, 28AWG
46645 LinkITQSFP/QSFP-CAB05M-C QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 5,0 meter QSFP+ Cable. Cisco kodet, 28AWG
43703 LinkITQSFP/QSFP-CAB05M-HP QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 5 meter HP kodet, lik JG328A. Se infofelt!!!!
40525 LinkITQSFP/QSFP-CAB03M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 3,0 meter QSFP+ Cable. Standard open code
46644 LinkITQSFP/QSFP-CAB010M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 1,0 meter QSFP+ Cable. Standard open code
46643 LinkITQSFP/QSFP-CAB005M QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 0,5 meter QSFP+ Cable. Standard open code
46898 LinkITQSFP/CX4-CAB030M QSFP+ til CX4 hybrid kabel, 5,0 meter SFP+ Cable. Standard open code
39297 LinkITQSFP/CX4-CAB020M QSFP+ til CX4 hybrid kabel, 2,0 meter SFP+ Cable. Standard open code
35828 LinkITQSFP/CX4-CAB015M QSFP+ til CX4 hybrid kabel, 1,5 meter SFP+ Cable. Standard open code
35648 LinkITQSFP/CX4-CAB01M QSFP+ til CX4 hybrid kabel, 1,0 meter SFP+ Cable. Standard open code
35672 LinkITQSFP/CX4-CAB005M QSFP+ til CX4 hybrid kabel, 0,5 meter SFP+ Cable. Standard open code
47421 MoxaSFP-1GLXLC Moxa SFP 1,25Gbps,  10km. LX singlemodus, 1310nm
47850 LinkITLI-CWDM-SFP-1530-LTC Linkit, SFP 1,25G CWDM Cisco 1530nm 80km Cisco kodet, CWDM 1530 nm, 19dB,
47848 LinkITLI-CWDM-SFP-1510-LTC Linkit, SFP 1,25G CWDM Cisco 1510nm 80km Cisco kodet, CWDM 1510 nm, 19dB,
 
1 2 >>
Copyright © 2015 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.15.4.40