Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
CBK (12)
Cisco (16)
HP (2)
 
LinkIT (164)
Grensesnitt:
GBIC (1)
SFP (90)
SFP+ (24)
X2 (5)
 
XENPAK (19)
XFP (5)
Koding:
HP (14)
3Com (6)
Cisco (55)
 
Nortel (3)
 
H3C (1)
Huawei (15)
Dell (4)
 
1 2 >>
48423 38537 38538 38540 38534 38535 38539 41981 41980 41982 39433 39434 39430 39431 39432 38443 41571 39567 41312 39686 46723 39685 39683 48117 48118 39620 39621 39622 39624 39625 39679 39626 39641 39642 47529 47530 39703 39704 46722 39705 46721 39607 39608 39609 39610 41228 39614 39615 46788 39616 39628 39629 39630 39631 39611 39612 46750 39650 39651 39652 39673 39633 39649 39635 39618 39576 39619 31907 39674 39675 42805 39676 39657 39692 39691 47465 39606 39627 40357 39632 39617 47528 40541 39645 39644 39671 39656 39670 39672 39655 39653 39654 47467 42627 39721 39719 39720 39722 39723
48744 CiscoPWR-C2-250WAC Cisco PWR-C2-250WAC PWR-C2-250WAC
40181 CiscoGLC-LH-SMD= Cisco SFP 1000Base, LX/LH, 1310nm SM 10 km Single Modus, DOM      GLC-LH-SMD=
40182 CiscoGLC-SX-MM= Cisco SFP, 1000 Base SX, 850nm DOM, Tilbud så lenge lageret rekker
40184 CiscoGLC-T= Cisco SFP, 1000 Base-T For kobberkabel.     GLC-T=
40178 CiscoGLC-FE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling  GLC-FE-100FX=
40179 CiscoGLC-GE-100FX= Cisco SFP, 100Base-FX, 1310nm, MM Opp til 2km på MM kabling GLC-GE-100FX=
40183 CiscoGLC-SX-MMD= Cisco SFP, 100Base-FX, 850 nm, 10 km. DOM,          GLC-SX-MMD=
42808 CiscoSFP-H10GB-CU1M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 1 meter 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24,
42807 CiscoSFP-H10GB-CU3M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 3 meter Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48,
42809 CiscoSFP-H10GB-CU5M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 5 meter 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24,
40457 CiscoSFP-10G-ER= Cisco SFP+,  transceivermodul - 10GBase ER - LC/PC-enkeltmodus - plugginnmodul
40458 CiscoSFP-10G-ZR= Cisco SFP+, 100Base-ZR, 1550nm, 80 km, DOM              SFP-10G-ZR=
40454 CiscoSFP-10G-SR= Cisco SFP+, 10GBase, 850nm Fra 26  til 400 meter. SFP-10G-SR=
40455 CiscoSFP-10G-LR= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 10 km For Singlemodus         SFP-10G-LR=
40456 CiscoSFP-10G-LRM= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 300met. Opp til 300 meter.  SFP-10G-LRM=
48467 FiberworksSFP-L50D-C49-C Fiberw, SFP 1,25G CWDM Cisco 1491nm 50km Cisco kodet, CWDM 1491 nm, 19dB,
40087 HPJD092B HP X130 10G SFP+ SR, H3C HP Original JD092B
42435 CiscoEX-SFP-1GE-SX Juniper SFP, EX-SFP-1GE-SX 1000Base
40582 LinkITWS-G5486-LTC LinkIT GBIC 1,25Gb, Cisco GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM GBIC-1000Base-LX-C
42192 LinkITSFP-1GB-BX20D-43 LinkIT SFP 1,25G, 1490T/1310R 20km Ukodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40701 LinkITGLC-BX-U20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1490R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
47304 LinkITGLC-BX-U20-35-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1550R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40700 LinkITGLC-BX-D20-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1490T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40698 LinkITGLC-BX-D-LTC LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1550T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
48463 LinkITLI-SFP-1GB-BX20-34-H LinkIT SFP 1,25G, HP 1310T/1490R 20km HP, BiDi, 0 - 20KM, DDM. Lik J9143B
48464 LinkITLI-SFP-1GB-BX20-43-H LinkIT SFP 1,25G, HP 1490T/1310R 20km HP, BiDi, 0 - 20KM, DDM. Lik J9142B
40635 LinkIT3CSFP91-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM 550met. 3Com kodet, SX multimodus, 850 nm
40636 LinkIT3CSFP92-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM, 20km. 3Com kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40637 LinkIT3CSFP97-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM, 80km. 3Com kodet, ZXD singlemodus, 1550nm 80km
40639 LinkITSFP-GIG-SX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM  550met Alcatel kodet, SX multimodus, 850 nm
40640 LinkITSFP-GIG-LX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 20 km Alcatel kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40694 LinkITSFP-100-LC-SM40-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 40 km Alcatel kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40641 LinkITSFP-GIG-LH70-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 80km. Alcatel kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40656 LinkIT108873241-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM 550met. Avaya kodet, SX multimodus, 850 nm
40657 LinkIT108873258-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM, 20km. Avaya kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco Rugged 550 m. Cisco kodet, SX, multimodus 850 nm, DDM
47952 LinkITLI-GLC-LX-SM-RGD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco Rugged, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm DDM
40718 LinkITSFP-GE-S-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM 550met. Cisco kodet, SX multimodus, 850 nm
40719 LinkITSFP-GE-L-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
47303 LinkITSFP-GE-EX-SMD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40720 LinkITSFP-GE-Z-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 80km. Cisco kodet, ZX singlemodus, 1550nm 80km
47302 LinkITSFP-GE-EZXD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM,120km. Cisco kodet, EX singlemodus 1550nm 120km
40622 LinkITGLC-SX-MM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM 550 m. Cisco kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40623 LinkITGLC-LH-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40624 LinkITGLC-LHX-SM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40625 LinkITGLC-ZX-SM-RGD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 80km. Cisco kodet, Rugged, ZX 1550nm ZX-RGD-C
42117 LinkIT790-10070-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Dell, DDM 550met. Dell 5524 kodet, SX multimodus, 850 nm
40629 LinkIT10051-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme DDM 550met. Extreme kodet, SX multimodus, 850 nm
40630 LinkIT10052-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 20km. Extreme kodet LX singlemodus 1310nm 20km
47360 LinkIT10052-40KM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 40km. Extreme kodet LX singlemodus 1310nm 40km
40631 LinkIT10053-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 80km. Extreme kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40643 LinkITE1MG-SX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM 550met. Foundry kodet, SX multimodus, 850 nm
40644 LinkITE1MG-LX-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 20km. Found kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40645 LinkITE1MG-LHB-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 40km. Foundry kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40646 LinkITE1MG-LHA-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry, DDM, 80km. Foundry kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40626 LinkITJ4858C-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM 550 met HP kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40627 LinkITJ4859C-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 20km. HP kodet, LX ,1310nm, SM/MM
47330 LinkITJ4859C-40KM-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 40km
40665 LinkIT1000BASE-SX-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM 550met. Huawei kodet, SX multimodus, 850 nm
40666 LinkIT1000BASE-LXD-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 20km. Huawei kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
40667 LinkIT1000BASE-LH-SFP-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 40km. Huawei kodet LHX singlemodus 1310nm 40km
40688 LinkITOC-3/STM-1-LR-2-SM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 80km. Huawei kodet, ZX singlemodus 1550nm 80km
40648 LinkITJX-SFP-1GE-SXD-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM 550met. Juniper kodet, SX multimodus, 850 nm
40664 LinkITMGBLH1-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 20km. Juniper kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40650 LinkITJX-SFP-1GE-LH-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 80km. Juniper kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40633 LinkITAA1419013-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortel, SX,  550 m. Norte kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40591 LinkITAA1419004-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortel, ZX, 80km. Nortel kodet, ZX singlemodus, 1550nm,
40634 LinkITAA1419015-LTC LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortelm LX 20km. Nortel kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
36837 LinkITSFP-1000Base-TX-LTC LinkIT SFP 10/100/1000Base-T, Cisco Cisco kodet, for SGMII host systems
40689 LinkITGLC-FE-100FX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco MM,  2 km, Cisco kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40690 LinkITGLC-FE-100LX-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 10 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 10km
43548 LinkITXGSF-1303-20-F LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 20 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 20km
40691 LinkITXGSF-1303-40-LTC LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 40 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 40km
40672 LinkIT100BASE-FX-SX-SFP-LC LinkIT SFP 100/155Mbps, Huawei MM  2 km, Huawei kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40707 LinkITGLC-FE-100BX-U-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1310T/1550R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-U
40706 LinkITGLC-FE-100BX-D-1-LTC LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1550T/1310R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-D
47894 LinkITLI-SFP-GIG-T-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Alcatel Alcatel kodet, RJ45  SerDes host systems
40621 LinkITGLC-T-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Cisco Cisco kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40642 LinkITE1MG-TX-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Foundry Foundry kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
41333 LinkITJ8177C-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper HP HP kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40647 LinkITJX-SFP-1GE-T-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Juniper Juniper kodet, RJ45
40632 LinkITAA1419043-LTC LinkIT SFP 1000Base-T Copper Nortel Nortel kodet, RJ45  TX
47950 LinkITGLC-T-C-RG LinkIT SFP 1000Base-T Rugged, Cisco Cisco kodet, Rugged GLC-T
41512 LinkITAFBR-57R5APZ-LTC LinkIT SFP 4,25/2,25/1.06  Avago 150 m. Avago kodet, SX multimodus, 850 nm
40660 LinkITDEM-310GT-LTC LinkIT SFP D-Link 1000BASE-LX SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC
40659 LinkITDEM-311GT-LTC LinkIT SFP D-Link 1000BASE-SX 550M SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC
40686 LinkITOC-3/STM-1-IR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 15km, STM1
40671 LinkITSFP-100Base-FX-W-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, 100Base
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 40km, STM1
40670 LinkIT1000BASE-ZX-UR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm 100km 1.25Gbps
40668 LinkIT1000BASE-ZX-LR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm, 40km, 1.25Gbps
40669 LinkIT1000BASE-ZX-VR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm, 70km, 1.25Gbps
47896 LinkITLI-3HE04823AA-LTC LinkIT SFP+ 10G, Alcatel DDM,  10km Alcatel kode SX, 1310 nm, SM
43381 LinkITLI-3HE04824AA-LTC LinkIT SFP+ 10G, Alcatel DDM,  300 meter Alcatel kodet SX, 850nm MM
40736 LinkITSFP-10G-LRM-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
40734 LinkITSFP-10G-SR-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  300 meter Cisco kodet, SX, 850nm, MM SFP-10GE-SR-C
40735 LinkITSFP-10G-LR-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 10km Cisco kodet, LR, 1310nm, Single Modus
40737 LinkITSFP-10GB-ER-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
40738 LinkITSFP-10GB-ZR-LTC LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 80km SFP-10GB-ZR-C     ZR, 1550nm, Single Mod
 
1 2 >>
Copyright © 2015 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.15.2.38