Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

Besøksadresse:  Per Krohgs vei 4a, 1065 Oslo
Bankforbindelse: Fokus Bank   Kontonummer: 8101.85.98833

Org.nr. 995 971 003

 

Sentralbord: +47 22 90 37 00      Firmapost: cbk@cbk.no
Telefax       : +47 22 90 37 01
 
   
Salgsavdeling: salg@cbk.no
       
Navn/PM ansvar: Stilling: Telefon: e-post:
Petter Giørtz Produktselger/PM  22 90 37 07 petter@cbk.no
Kabler    
       
Andreas Mikkelborg Produktselger/PM 22 90 37 16 andreas@cbk.no
Software/Datarom   99 39 65 32  
       
Maths Rune Høglo Salgssjef 22 90 37 18 maths@cbk.no
Nettverk   97 06 26 32  
       
Svein Erik Torgersen   Salgssjef Lyd/Bilde 22 90 37 14 set@cbk.no
Lyd/Bilde    45 00 04 02  
       
Joakim Arntsen Produktselger/PM 41 56 25 46 ja@cbk.no
Lyd/Bilde   22 90 37 09  
       
Andreas Sandvik Konseptutvikler 22 90 37 00 as@cbk.no
    91 51 13 23  
       
Anders Lier Raaness Produktselger/PM  22 90 37 23 ar@cbk.no  

Oppbevaring/Kontoret

/Spareparts

   47 89 50 50    
         
Tina Nøsterberget Produktselger 22 90 37 06 tina@cbk.no
    41 40 36 77  
       
Ronny Messinger Produktselger/PM 22 90 37 04 ronny@cbk.no
    98 82 47 55  
       
Rune Hermansen Salgssjef Storkunder 22 90 37 00 rh@cbk.no  
    95 21 07 56    
       
Roy Bredesen  Key Account Manager 900 72 200 rb@cbk.no
       
Support/Teknisk        
Salgsavdelingen    22 90 37 00 kundeservice@cbk.no
     
Logistikk kundeservice@cbk.no
       
Navn: Stilling: Telefon: e-post:
Severin Aarnes Innkjøpssjef 22 90 37 00 severin@cbk.no
       
Nancy Quach                         Innkjøper 22 90 37 00 nancy@cbk.no
  98 87 14 93  
Hans Marius Østby                 Lagersjef 97 77 47 08 hmo@cbk.no
                     
Markedsavdeling 
Navn: Stilling: Telefon: e-post:
Camilla Erke Preststulen         Markedskoordinator
91 71 75 43

cp@cbk.no

Økonomiavdeling okonomi@cbk.no
Navn: Telefon: e-post:
Thor Eivind Westheim  Økonomisjef 22 90 37 10 tew@cbk.no
       
Gun Harethon                       Controller 22 90 37 21 gun@cbk.no
    

 

   
Daglig leder  
     
Lars Seeberg                        Adm. dir. 

911 99 743

ls@cbk.no

 

 

Copyright © 2015 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.15.4.40