Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

Besøksadresse:  Per Krohgs vei 4a, 1065 Oslo
Bankforbindelse: Fokus Bank   Kontonummer: 8101.85.98833

Org.nr. 995 971 003

 

Sentralbord: +47 22 90 37 00      Firmapost: cbk@cbk.no
Telefax       : +47 22 90 37 01
 
   
Salgsavdeling: salg@cbk.no
       
Navn/PM ansvar: Stilling: Telefon: e-post:
Petter Giørtz Produktselger/PM  22 90 37 07 petter@cbk.no
Kabler    
       
Andreas Mikkelborg Produktselger/PM 22 90 37 16 andreas@cbk.no
Nettverk/Overvåkning/Datarom   99 39 65 32  
       
Maths Rune Høglo Salgssjef 22 90 37 18 maths@cbk.no
Kontoret   97 06 26 32  
       
Svein Erik Torgersen   Salgssjef Lyd/Bilde 22 90 37 14 set@cbk.no
Lyd/Bilde    45 00 04 02  
       
Joakim Arntsen Produktselger/PM 22 90 37 09 ja@cbk.no
Lyd/Bilde   41 56 25 46  
       
Andreas Sandvik Salgssjef  22 90 37 00 as@cbk.no
Konseptutvikler   91 51 13 23  
       
Anders Lier Raaness Produktselger/PM 22 90 37 23 ar@cbk.no  

Lyd&Bilde/Oppbevaring

  47 89 50 50    
         
Ronny Messinger Produktselger/PM 22 90 37 04 ronny@cbk.no
Nettverk/Overvåkning/Datarom   98 82 47 55  
       
Rune Hermansen Salgssjef Storkunder 22 90 37 00 rh@cbk.no  
    95 21 07 56    
       
Roy Bredesen  Key Account Manager 900 72 200 rb@cbk.no
       
Paal Lium  Key Account Manager 22 90 37 06 pl@cbk.no
    90 20 06 00  
       
Tina Nøsterberget Salgsassistent  22 90 37 33 tina@cbk.no
    41 40 36 77  
Support/Teknisk        
Salgsavdelingen    22 90 37 00 kundeservice@cbk.no
     
Logistikk kundeservice@cbk.no
       
Navn: Stilling: Telefon: e-post:
Severin Aarnes Innkjøpssjef 22 90 37 00 severin@cbk.no
       
Nancy Quach                             Innkjøper 22 90 37 00 nancy@cbk.no
  98 87 14 93  
Hans Marius Østby                     Lagersjef 97 77 47 08 hmo@cbk.no
                     
Markedsavdeling 
Navn: Stilling: Telefon: e-post:
 
Økonomiavdeling okonomi@cbk.no
Navn: Telefon: e-post:
Thor Eivind Westheim  Økonomisjef 22 90 37 10 tew@cbk.no
       
Gun Harethon                           Controller 22 90 37 21 gun@cbk.no
    

 

   
Daglig leder  
     
Lars Seeberg                             Adm. dir. 

911 99 743

ls@cbk.no

 

 

Copyright © 2016 CBK - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.8.128)