LinkIT Loopback LC, 9/125 Single Mode

Brukes på Single-mode 9/125,LC/UPC

Varenr: 118237
Alt. varenr: 53460.11997
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- 850 nm
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.