Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
Du sparer  
35527 LinkITLI-0099-010D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 1,0 m Cisco kode 30 AWG,10Gbps, lik Cisco SFP-H10GB-CU1M
Varenr:  35527
Kjøp
112781 LinkITMPO12-4XLCDPM4-02MA LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta  2m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  112781
Kjøp
35552 LinkITSFPHP-CAB02M LinkIT DAC SFP+ Passiv 2,0 m HP kodet 30AWG Lik AP784A HP 324394-B21
Varenr:  35552
Kjøp
115994 UbiquitiUDC-1 Ubiquiti SFP+ Twinax 1m Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps
Varenr:  115994
Kjøp
116186 UbiquitiUDC-2 Ubiquiti SFP+ Twinax 2m Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps
Varenr:  116186
Kjøp
52491 LinkITLI-0299-030D-C LinkIT AOC SFP+ 10G  3,0 m Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-10G-AOC3M
Varenr:  52491
Kjøp
52498 LinkITLI-0299-050D-C LinkIT AOC SFP+ 10G  5,0 m Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-10G-AOC5M
Varenr:  52498
Kjøp
51842 LinkITLI-0299-100D-C LinkIT AOC SFP+ 10G 10,0 m Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-10G-AOC10M
Varenr:  51842
Kjøp
53802 LinkITSFPCIS-CAB15M-AOC LinkIT AOC SFP+ 10G 15,0 m Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-10G-AOC15M
Varenr:  53802
Kjøp
42058 LinkITLI-0099-005D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 0,5 m Cisco kode 30 AWG,10Gbps, lik Cisco SFP-H10GB-CU05M
Varenr:  42058
Kjøp
53707 LinkITSFPDEL-CAB01M LinkIT DAC SFP+ Passiv 1,0 m Dell kode 30 AWG, Dell Force 10, CBL-10GSFP-DAC-1M
Varenr:  53707
Kjøp
39557 LinkITSFPHP-CAB01M LinkIT DAC SFP+ Passiv 1,0 m HP kodet 30 AWG, .Lik X240, HP JD096C
Varenr:  39557
Kjøp
41441 LinkITLI-0099-015D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 1,5 m Cisco kode 30 AWG,10Gbps lik Cisco SFP-H10GB-CU1,5M
Varenr:  41441
Kjøp
35531 LinkITLI-0099-020D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 2,0 m Cisco kode 30 AWG,10Gbps, lik Cisco SFP-H10GB-CU2M
Varenr:  35531
Kjøp
53711 LinkITSFPDEL-CAB02M LinkIT DAC SFP+ Passiv 2,0 m Dell kode 30 AWG, Dell Force 10, CBL-10GSFP-DAC-2M
Varenr:  53711
Kjøp
118073 LinkITSFPHP-CAB03M-097 LinkIT DAC SFP+ Passiv 3,0 m HP kodet 30 AWG. 10Gbps,  HP koding,  JD097C
Varenr:  118073
Kjøp
52609 LinkITSFPDEL-CAB05M LinkIT DAC SFP+ Passiv 5,0 m Dell code 24 AWG, Dell Force 10, CBL-10GSFP-DAC-5M
Varenr:  52609
Kjøp
46926 LinkITMPO12OM4-020-FO LinkIT MTP/MPO OM4 12xLC Breakout  2m MTP USConnec 50/125 OM4 12  LSZH Aqua bl
Varenr:  46926
Kjøp
53714 LinkITMPO12-4XLCDPM4-10 LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Aqua 10m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  53714
Kjøp
112780 LinkITMPO12-4XLCDPM4-01MA LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta  1m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  112780
Kjøp
112782 LinkITMPO12-4XLCDPM4-03MA LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta  3m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  112782
Kjøp
116856 LinkITMPO12-4XLCDPM4-05MA LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta  5m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  116856
Kjøp
113596 LinkITMPO12-4XLCDPM4-10M LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta 10m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  113596
Kjøp
117079 LinkITMPO12-4XLCDPOS2-02 LinkIT QSFP+/MPO-B OS2 8xLC Breakout  2m VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH
Varenr:  117079
Kjøp
37102 LinkITLI-0099-050D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 5,0 m Cisco kode 24 AWG,10Gbps, lik Cisco SFP-H10GB-CU5M
Varenr:  37102
Kjøp
36303 LinkITLI-0099-030D-C LinkIT DAC SFP+ Passiv 3,0 m Cisco kode 30 AWG,10Gbps, lik Cisco SFP-H10GB-CU3M
Varenr:  36303
Kjøp
33070 LinkITSFPHP-CAB03M LinkIT DAC SFP+ Passiv 3,0 m HP kodet 26 AWG. 10Gbps,  HP koding,  J9283B
Varenr:  33070
Kjøp
52492 LinkITLI-0299-010D-C LinkIT AOC SFP+ 10G  1,0 m Cisco Cisco kodet. Lik Cisco SFP-10G-AOC1M
Varenr:  52492
Kjøp
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.