Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
51077 52386 30170 39509 116853 111342 114297 53134 112536 114327 114328 115213 52919 52891 52892 53132 53131 53138 45949 39739 45951 113907 113910 113908 113909 116288
Du sparer  
50731 LinkITMPO12-4XLCDPM3-03 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC, OM3  3 meter 50/125, OM3 , TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  50731
Kjøp
51842 LinkITLI-0299-100D-C LinkIT AOC SFP+ 10,0 m Cisco Active optical cable 10 Gbps
Varenr:  51842
Kjøp
35649 LinkITLI-0040-010D-C LinkIT DAC QSFP+ Passiv 1,0 m Cisco Direct attach cable 40 Gbps
Varenr:  35649
Kjøp
40527 LinkITLI-0040-020D-C LinkIT DAC QSFP+ Passiv 2,0 m Cisco Direct attach cable 40 Gbps
Varenr:  40527
Kjøp
115040  LinkIT DAC SFP+ Passiv Cisco Direct attach cable 10 Gbps
Varenr: 115040
Lagerbeholdning:
115042  LinkIT DAC SFP+ Passiv Dell Direct attach cable 10 Gbps
Varenr: 115042
Lagerbeholdning:
115043  LinkIT DAC SFP+ Passiv HP Direct attach cable 10 Gbps
Varenr: 115043
Lagerbeholdning:
53714 LinkITMPO12-4XLCDPM4-10 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 10 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  53714
Kjøp
112780 LinkITMPO12-4XLCDPM4-01MA MTP/MPO-B 40G QSFP+, 8xLC OM4 magenta 1m Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12, LSZH
Varenr:  112780
Kjøp
52494 LinkITQSFP-4SFP-CAB010M QSFP+ til 4 x SFP+  kabel, 1,0 meter Cisco code, Passiv, 30AWG
Varenr:  52494
Kjøp
111550 LinkITLI-QP-40G-DAC-05M-HU QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 0,5 meter QSFP+ Cable.Huawei kodet, 28AWG
Varenr:  111550
Kjøp
112808 LinkITLI-QP-40G-DAC-5M-CM QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 5,0 meter QSFP+ Cable. Cisco-Mellanox kodet, 26AWG
Varenr:  112808
Kjøp
112809 LinkITLI-QP-40G-DAC-1M-CM QSFP+ til QSFP+ DAC kabel , 1,0 meter QSFP+ Cable. Cisco-Mellanox kodet, 28AWG
Varenr:  112809
Kjøp
113594 LinkITQSFP-4SFP-CAB030M QSFP+ til 4 x SFP+  kabel, 3,0 meter Cisco code, Passiv, 30AWG
Varenr:  113594
Kjøp
52283 LinkITLI-0240-100D-C LinkIT AOC QSFP+ 10,0 m Cisco Active optical cable 40 Gbps
Varenr:  52283
Kjøp
52255 LinkITLI-0240-030D-C LinkIT AOC QSFP+ 3,0 m Cisco Active optical cable 40 Gbps
Varenr:  52255
Kjøp
52256 LinkITLI-0240-050D-C LinkIT AOC QSFP+ 5,0 m Cisco Active optical cable 40 Gbps
Varenr:  52256
Kjøp
52492 LinkITLI-0299-010D-C LinkIT AOC SFP+ 1,0 m Cisco Active optical cable 10 Gbps
Varenr:  52492
Kjøp
52491 LinkITLI-0299-030D-C LinkIT AOC SFP+ 3,0 m Cisco Active optical cable 10 Gbps
Varenr:  52491
Kjøp
52498 LinkITLI-0299-050D-C LinkIT AOC SFP+ 5,0 m Cisco Active optical cable 10 Gbps
Varenr:  52498
Kjøp
46643 LinkITLI-0040-005D-C LinkIT DAC QSFP+ Passiv 0,5 m Cisco Direct attach cable 40 Gbps
Varenr:  46643
Kjøp
40754 LinkITLI-0040-030D-C LinkIT DAC QSFP+ Passiv 3,0 m Cisco Direct attach cable 40 Gbps
Varenr:  40754
Kjøp
46645 LinkITLI-0040-050D-C LinkIT DAC QSFP+ Passiv 5,0 m Cisco Direct attach cable 40 Gbps
Varenr:  46645
Kjøp
112457 LinkITMPO12-4XLCDPM4-20 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 20 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  112457
Kjøp
112460 LinkITMPO12-4XLCDPM4-21 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 21 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  112460
Kjøp
112458 LinkITMPO12-4XLCDPM4-23 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 23 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  112458
Kjøp
112459 LinkITMPO12-4XLCDPM4-24 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 24 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  112459
Kjøp
114537 LinkITMPO12-4XLCDPM4-25 MTP/MPO 40G QSFP+, 8 x LC OM4 B 25 meter 50/125 Type B TX/RX 1,2,3,4 - 9,10,11,12
Varenr:  114537
Kjøp
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.