LinkIT QSFP+/MPO-B OM4 8xLC Magenta 15m

VerB MTP Elite 1,2,3,4 - 9,10,11,12 LSZH

Varenr: 116866
Alt. varenr: MPO12-4XLCDPM4-15M
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

- For å koble fra QSFP+ 40Gbps MPO transceiver til 4 x 10Gbps

- USConec MTP Elite kontakt

- Magenta

- Insertion Loss 0,1dB Typical, 0,35dB Max

- MTP til 4 x LC duplex, 8 fiber

- Type B

- TX - 1, 2, 3 og 4

- RX - 9, 10, 11 og 12

Parret:

1 + 12

2 + 11

3 + 10

4 + 9

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.