LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 100 m

Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge

Varenr: 117867
Alt. varenr: ARMOM32LL-100M
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

- Flettet, fleksibel stålkappe og stålfolie for beste beskyttelse

- 2 x 3 mm ytre diameter

- Bending radius 10D mm static

- Tensile short 400N, Long 200N

- OM3 50/125 for 10Gb

- Operativ temp: -40°C to +90°C

- Aqua farge

 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.