LinkIT fibersnor OM3 LC/LC Aqua 3,0m

Duplex MM OM3 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 25348
Alt. varenr: FPD53LPLP-030
Elnummer:
6955592
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- OM3 patchkabel, For 10Gb
- 2 mm diameter
- Aqua blå
 
 

 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.