LinkIT fibersnor OM3 LC/LC Aqua 7,0m

Duplex MM OM3 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 31320
Alt. varenr: FPD53LPLP-070
Elnummer:
6955594
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- OM3 patchkabel, For 10Gb
- 2 mm diameter
- Aqua blå
 

 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.