LinkIT Trunkkabel OM4 8xLC/LC duplex 25m

2mm fanout 50cm, 16 fiber LC duplex Aqua

Varenr: 119774
Alt. varenr: OM4X16LCLC025M
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
  • 0,5 meter fanout, 2mm i hver ende
  • 8 x LC duplex kontakter
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.