LinkIT fibersnor OM5 LC/SC Lime 2,0m

Duplex MM OM5 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 116750
Alt. varenr: FPD55LPSP-020
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- OM5 patchkabel,
- For bølgelengder mellom 840nm og 953nm 
- Supporterer SWDM
- VCSEL laser optimized
- UPC (Ultra Physical Contact) polert
- Corning fiber  
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter
- Lime Grønn farge
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.