LinkIT fibersnor OS2 LC/LC Grå 5,0m

Duplex UPC SM OS2 9/125 LSZH G657A2

Varenr: 118038
Alt. varenr: FPD92LULU-050-GREY
Elnummer:
6955789
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- G657A2 kabel for mindre tap ved liten bøydiameter, ned til 7,5 mm. For standard fiberkabel (G652) anbefales bøydiameter over 30mm. 
- UPC polerte kontakter for maksimal demping av returlys
- OS2 for 10Gb    
 

 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.