7592 7592 7592

LinkIT fibersnor OS2 LC/LC Gul 3,0m

Duplex UPC SM OS2 9/125 LSZH G657A

Varenr: 16878
Alt. varenr: FPD92LULU-030
Elnummer:
6955792
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse
- G657A kabel for mindre tap ved liten bøydiameter (ned til 20 mm. For standard fiberkabel anbefales bøydiameter over 60mm.)
- UPC polerte kontakter for maksimal demping av returlys
- OS2 for 10Gb  
 

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Elnummer 6955792
Kabelguide FP9125OS2LCLC
Produsent LinkIT


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.