LinkIT fibersnor OS2 LC/SC Gul 1,0m

Duplex UPC SM OS2 9/125 LSZH G657A

Varenr: 13450
Alt. varenr: FPD92LUSU-010
Elnummer:
6955807
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- G657A kabel for mindre tap ved liten bøydiameter (ned til 20 mm. For standard fiberkabel anbefales bøydiameter over 60mm.)
- UPC polerte kontakter for maksimal demping av returlys
- OS2 for 10Gb
 
 


 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.