LinkIT MTP/MPO-A OM3 12core hun/hun 2m

Ver.A, MTP-USConec 50/125 Aqua blå, LSZH

Varenr: 117134
Alt. varenr: MTP12OM3A-020
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
  • MPO/MTP Patch-/Trunk kabel 40/100Gbps
  • OM3 multikabel 12 x 50/125, 3mm diameter, halogenfri LSZH
  • Aqua blå farge
  • Maks tensile, long-term: 80 N
  • MTP kontakter fra US Conec,
  • Typical Insertion Loss 0,2dB, Optical Return Loss > 20dB
  • Ver.A Rett koblet, 1-1, 2-2 ... 12-12, Key Up - Key Down (Styrespor på kontakt)
  • Maks lengde med OM3 kabel: 40/100Gbps = 100 meter, 10Gbps = 300 meter
  • MPO kabel leveres i den lengden man ønsker, på bestilling. For rimeligere løsning, kan kabel med MPO kontakter leveres på forespørsel. MPO og MTP er 100% kompatible. Dersom beste flammehemmende kabel ønskes, kan vi levere OFNP versjon, som har den beste ratingen.
  • MPO-A-B-C-CONFIG.jpg

    Varen er på lager.
    Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varen må bestilles fra leverandør.
    Varen befinner seg på fjernlager.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
    Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.