114371

LinkIT MTP/MPO-A OM4 12core hun/hun 30m

Ver.A, MTP-USConec 50/125 Magenta, OFNP

Varenr: 112842
Alt. varenr: MTP12OM4A-300-OF
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse
  • MPO/MTP Patch-/Trunk kabel 40/100Gbps
  • OM4 multikabel 12 x 50/125, 3mm diameter, flammehemmende OFNP
  • Magenta farge. Kalles også Erika Violet
  • Maks tensile, long-term: 80 N
  • MTP kontakter fra US Conec,
  • Typical Insertion Loss 0,2dB, Optical Return Loss > 20dB
  • Ver.A Rett koblet, 1-1, 2-2 ... 12-12, Key Up - Key Down (Styrespor på kontakt)
  • Maks lengde med OM4 kabel: 40/100Gbps = 150 meter, 10Gbps = 400 meter
  • MPO kabel leveres i den lengden man ønsker, på bestilling. For rimeligere løsning, kan kabel med MPO kontakter leveres på forespørsel. MPO og MTP er 100% kompatible.
  • MPO-A-B-C-CONFIG.jpg

     

    Teknisk info

    Produktinformasjon

    Kabelguide FPMTPOM4OM4AOM4A
    Produsent LinkIT


    Varen er på lager.
    Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varen må bestilles fra leverandør.
    Varen befinner seg på fjernlager.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
    Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.