52397 52397

LinkIT MTP/MPO-B OM4 12core hun/hun 5m

Ver.B, MTP-USConec 50/125 Aqua Blå, LSZH

Varenr: 51850
Alt. varenr: MTP12OM4VB-050-AQ
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse

- USConec MTP kontakter 

- Også for QSFP+ MTP/MPO

Type-B Polarity MTP Cable

Teknisk info

Produktinformasjon

Kabelguide FPMTPOM4OM4BOM4B
Produsent LinkIT


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.