LinkIT 8 Fibres MPO to 4 LC Duplex OS2

Single Mode Breakout Cable, Type B, 2m

Varenr: 116920
Alt. varenr: 8FMPOLCSMF2
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

8 Fibres MPO Female to 4 LC UPC Duplex OS2 9/125 Single Mode Harness/Breakout Cable, Type B, Elite, LSZH, Yellow-1 Metre

 
 
Ultra low-insertion loss MPO-LC harness/ breakout-kabel for 40G til 10G eller 100G til 25G tilkoblinger.
OS2 9/125 single mode breakout-kabelen anbefales for fiberdisplay med høy tetthet mellom MDF-datasenter (hoveddistribusjonsrammer) og IDF (mellomdistribusjonsrammer). Våre MPO-LC breakout / harness kabler er fullt testet for lav innsetting tap og refleksjon over alle kontakter og dempning tap som oppfyller eller overgår dagens industristandarder.
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.