Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
Du sparer  
31052 LinkITNYESCC19-2M-HF LinkIT strøm CEE 7/7 til C19, LSZH 2 m Schuko - C19, 16A, 1,5 mm², Halogenfri
Varenr:  31052
Kjøp
15097 LinkITUTP-5EO-030 LinkIT U/UTP Patch Cat.5e oransje  3m PVC AWG 26 Snagless
Varenr:  15097
Kjøp
26641 LinkITUTP-6HB-050 LinkIT U/UTP Patch Cat.6 blå  5m LSZH AWG 24 Snagless
Varenr:  26641
Kjøp
52824 LinkITCAMDP-B-00010-AW2 LinkIT MiniDisplayport - HDMI, svart, ad DP 1.1a, 1080P@24/30Hz 0,1m. kab, PC/MAC
Varenr:  52824
Kjøp
26647 LinkITUTP-6HGR-005 LinkIT U/UTP Patch Cat.6 grønn  0,5m LSZH AWG 24 Snagless
Varenr:  26647
Kjøp
48077 LinkITUSB-ACT-EXT-02 LinkIT USB 2.0 forl aktiv  0,2 meter Aktiv overgangl. Han-hun
Varenr:  48077
Kjøp
48968 LinkITHS-CU3902-01 LinkIT USB 3.1, Type A - C, 1 m, svart Gen 1, han - han. 5Gbps, USB 3.1 til 3.0
Varenr:  48968
Kjøp
52711 Stoltzen AVDPROMJRCA05 Stoltzen Lydkabel 3,5mm - 2xRCA Flex 5 m Myk, feksibel kabel, 2 x 3mm, gold conn.
Varenr:  52711
Kjøp
30108 LinkITCDP-H-0050-A LinkIT DisplayPort til HDMI  5 m m/lyd Med lyd, Svart. Versjon 1.2/2.0
Varenr:  30108
Kjøp
12560 LinkITFPD62LPSP-020 LinkIT fibersnor OM1 LC/SC Oransje  2.0m Duplex MM OM1 62.5/125 LSZH, 2mm
Varenr:  12560
Kjøp
12939 LinkITFPD62LPTP-020 LinkIT fibersnor OM1 LC/ST Oransje  2.0m Duplex MM OM1 62.5/125 LSZH, 2mm
Varenr:  12939
Kjøp
13389 LinkITFPD62TPTP-010 LinkIT fibersnor OM1 ST/ST Oransje  1.0m Duplex MM OM1 62.5/125 LSZH, 2mm
Varenr:  13389
Kjøp
50190 LinkITFPD54LPLP-025 LinkIT fibersnor OM4 LC/LC Magenta  2.5m Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm
Varenr:  50190
Kjøp
50312 LinkITFPD92LULU-025 LinkIT fibersnor OS2 LC/LC Gul   2,5m Duplex UPC SM OS2 9/125 LSZH G657A
Varenr:  50312
Kjøp
10312 LinkITG-15HDD-FF LinkIT gender changer DB15HDD F-F Slim utgave. Passer på VGA kabel
Varenr:  10312
Kjøp
112615 LinkIT20HDMI070IC LinkIT HDMI kabel A - A, 2.0  7,0m Aktiv 4Kx2K@60Hz AWG 28 +RedmereIC
Varenr:  112615
Kjøp
35107 LinkITSTP-6GHF-010 LinkIT S/FTP Patch Cat.6 grå  1,0m LSZH AWG 27 Snagless
Varenr:  35107
Kjøp
36038 LinkITSTP-6RHF-010 LinkIT S/FTP Patch Cat.6 rød  1,0m LSZH AWG 27 Snagless
Varenr:  36038
Kjøp
36040 LinkITSTP-6RHF-030 LinkIT S/FTP Patch Cat.6 rød  3,0m LSZH AWG 27 Snagless
Varenr:  36040
Kjøp
28328 LinkITAPC-015MB-BL LinkIT S/FTP Patch Cat.6a blå  1,5m LSZH Snagless
Varenr:  28328
Kjøp
34819 LinkITAPC-100MB-BL LinkIT S/FTP Patch Cat.6a blå 10m LSZH Snagless
Varenr:  34819
Kjøp
30045 LinkITAPC-015MB-OR LinkIT S/FTP Patch Cat.6a oransje  1,5m LSZH Snagless
Varenr:  30045
Kjøp
31747 LinkITNYEC13C14-1M-PVC-H LinkIT strøm C13/C14, hvit, 1,0 m PVC, 3 x 0,75 mm² H05VV-F
Varenr:  31747
Kjøp
31046 LinkITNYESCC13-2M-HF LinkIT strøm CEE 7/7 - C13, LSZH  2 me Vinklet CEE 7/7 - C13, Halogenfri 1,0mm²
Varenr:  31046
Kjøp
15086 LinkITUTP-5ER-050 LinkIT U/UTP Patch Cat.5e rød  5m PVC AWG 26 Snagless
Varenr:  15086
Kjøp
24121 LinkITUTP-5ES-015 LinkIT U/UTP Patch Cat.5e svart  1,5m PVC AWG 26 Snagless
Varenr:  24121
Kjøp
114582 LinkITUAPC-003MB-GR LinkIT U/UTP Patch Cat.6a grønn   0,3m LSZH AWG 24 Snagless
Varenr:  114582
Kjøp
114583 LinkITUAPC-005MB-GR LinkIT U/UTP Patch Cat.6a grønn   0,5m LSZH AWG 24 Snagless
Varenr:  114583
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.