TP-LINK Converter, 10/100TX - 100FX MM

MC100CM, Multimodus, 2km, SC kontakter

Varenr: 31939
Alt. varenr: MC100CM
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

TP-LINK MC100CM - Fibermedieomformer - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC flermodus - opp til 2 km - 1310 nm


ProduktbeskrivelseTP-LINK MC100CM - fibermedieomformer - 100 Mbps
EnhetstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
ProduktformfaktorEkstern
Kabelføringstype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Dataoverføringshastighet100 Mbps
Optisk bølgelengde1310 nm
DatakjedeprotokollEthernet, Fast Ethernet
Maks. overføringsdistanse2 km
Dimensjoner (BxDxH)9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm

Generelt
EnhetstypeFibermedieomformer
ProduktformfaktorEkstern
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
DatakjedeprotokollEthernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet100 Mbps
Optisk bølgelengde1310 nm
Maks. overføringsdistanse2 km
StatusindikatorerLinjeaktivitet, kollisjonsstatus, portdupleksmodus, strøm
EgenskaperFlytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
Tilpassede standarderIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 10Base-T/ 100Base-TX - RJ-45 hunn 
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode
Diverse
Tilpassede standarderFCC
Strømforsyning
StrømenhetEkstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde9.5 cm
Dybde7.3 cm
Høyde2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.