DINTEK ezi-kasett MTP/MPO - 12xLC MM OM3

Us Conec Elite MTP with OM3 looping

Varenr: 117217
Alt. varenr: 2111-01036
Ekstern InfoBeskrivelseTilbehør
Ekstern Info
Beskrivelse

 Fiberkasett Fanout MTP/MPO til 12 x LC kontakter. Ypperste kvalitet, bruker US Conec Elite MTP kontakter.

Tilbehør
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.