123196

LinkIT MTP kasett, 12xLC OM4, AF versjon

AF flipped. USConec kontakt

Varenr: 120814
Alt. varenr: MTP-LCX12OM4AF
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Ekstern Info
Beskrivelse
  • MPO/MTP kassett med USConec kontakt
  • AF, flipped versjon som brukes mot A, standard versjon, for enkelt å bruke vanlige LC patchkabler uten å måtte "snu" polariteten. Vanlig MPO/MTP  versjon A kabel brukes mellom kassettene.
  • Tilpasset for bruk i LinkIT MTP 19" rackskuff, varenr. MPO-FDU-4
  • Teknisk info

    Produktinformasjon

    Produsent LinkIT


    Tilbehør
    Varen er på lager.
    Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varen må bestilles fra leverandør.
    Varen befinner seg på fjernlager.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
    Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.