Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 >>
Du sparer  
110665 UbiquitiUF-MM-1G Ubiquiti SFP MultiMode 1,25Gbps, 2 stk. 2-Pack LC, 850nm. 550m max length
Varenr:  110665
Kjøp
116186 UbiquitiUDC-2 Ubiquiti SFP+ Twinax 2m Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps
Varenr:  116186
Kjøp
40183 CiscoGLC-SX-MMD= Cisco SFP, 1000Base-SX, 850 nm, 550m DDM/DOM,      GLC-SX-MMD=
Varenr:  40183
Kjøp
112376 LinkITLI-3199-20-UBI LinkIT SFP+ SM 10G 10km Ubiquiti LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  112376
Kjøp
111584 UbiquitiUF-SM-10G Ubiquiti SFP+ Module SingleMode 10Gbit 2-Pack, LC Connector 10km
Varenr:  111584
Kjøp
40455 CiscoSFP-10G-LR= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 10 km For Singlemodus         SFP-10G-LR=
Varenr:  40455
Kjøp
41668 CiscoX2-10GB-LRM= Cisco X2 - X2-mottaker/sendermodul 10GBase-LRM
Varenr:  41668
Kjøp
52554 LinkITLISC-6199-40-CIS LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km Cisco kodet
Varenr:  52554
Kjøp
51875 LinkITLI-QP-8540-01-C LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Cisco 150m MPO, 4 x 10,3Gbps, Cisco kode
Varenr:  51875
Kjøp
111623 LinkITQSFP-SR4-40G-J LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Juniper 150m MPO, 4 x 10,3Gbps, Juniper kode
Varenr:  111623
Kjøp
117016 LinkITLI-QSFP-LR4-40G-C LinkIT QSFP+ 40G-PLRL4 1310nm Cisco 1,4k QSFP+ MPO
Varenr:  117016
Kjøp
114918 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP 1,25G MM 550 m 850 nm
Varenr: 114918
Lagerbeholdning:
114928 LinkITLI-RJ12-01D LinkIT SFP 1,25G RJ45 100 m Kobber
Varenr: 114928
Lagerbeholdning:
114941 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 114941
Lagerbeholdning:
114943 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 114943
Lagerbeholdning:
114947 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 114947
Lagerbeholdning:
114953 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1490 nm
Varenr: 114953
Lagerbeholdning:
114952 LinkITLI-3512-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114952
Lagerbeholdning:
114948 LinkITLI-4312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1490 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114948
Lagerbeholdning:
114958 LinkITLI-5312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114958
Lagerbeholdning:
114957 LinkITLI-3512-40D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 40 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114957
Lagerbeholdning:
114961 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 40 km Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114961
Lagerbeholdning:
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 100/155Mb 1310nm, 40km STM-1/OC3
Varenr:  40687
Kjøp
52416 LinkITLI-8599-03D LinkIT SFP+ 10G MM 300 m 850nm
Varenr: 52416
Lagerbeholdning:
115273 LinkITLI-RJ99-00D LinkIT SFP+ 10G RJ45 30 m Kobber
Varenr: 115273
Lagerbeholdning:
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
115275 LinkITLI-3199-20D LinkIT SFP+ 10G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 115275
Lagerbeholdning:
52260 LinkITLI-5599-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 52260
Lagerbeholdning:
 
1 2 3 4 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.