Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 >>
 
116925 UbiquitiUF-RJ45-10G Ubiquiti SFP+ Copper module UF-RJ45-10G
Varenr:  116925
Kjøp
111584 UbiquitiUF-SM-10G Ubiquiti SFP+ Module SingleMode 10Gbit 2-Pack, LC Connector, LR 10km
Varenr:  111584
Kjøp
110665 UbiquitiUF-MM-1G Ubiquiti SFP MultiMode 1,25Gbps, 1 par 2-Pack LC, 850nm. 550m max length
Varenr:  110665
Kjøp
40455 CiscoSFP-10G-LR= Cisco SFP+, 10GBase-LR, 1310nm, 10 km Original Cisco SFP-10G-LR=
Varenr:  40455
Kjøp
52554 LinkITLISC-6199-40-CIS LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km Cisco kodet. 1610nm
Varenr:  52554
Kjøp
113588 LinkITLI-QSFP-40GE-LR4-C LinkIT QSFP+ 40G LR4 LC SM Cisco 10km CWDM 1271~1331nm, Cisco kode
Varenr:  113588
Kjøp
117152 LinkITLI-QSFP-40GE-LR4-J LinkIT QSFP+ 40G LR4 LC SM Juniper 10km CWDM 1271~1331nm, Juniper kode
Varenr:  117152
Kjøp
51875 LinkITLI-QP-8540-01-C LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Cisco 150m MPO, 4 x 10,3Gbps, Cisco kode
Varenr:  51875
Kjøp
111623 LinkITQSFP-SR4-40G-J LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Juniper 150m MPO, 4 x 10,3Gbps. Lik QFX-QSFP-40G-SR4
Varenr:  111623
Kjøp
114918 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP 1,25G MM 550 m 850 nm
Varenr: 114918
Lagerbeholdning:
114928 LinkITLI-RJ12-01D LinkIT SFP 1,25G RJ45 100 m Kobber
Varenr: 114928
Lagerbeholdning:
114941 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 114941
Lagerbeholdning:
114943 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 114943
Lagerbeholdning:
114947 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 114947
Lagerbeholdning:
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, SX Cisco Rugged Cisco kodet, 850 nm, DDM, -40° - +85°C
Varenr:  47951
Kjøp
111570 LinkITLI-RJ45-UBI LinkIT SFP Copper 1000Base-T Ubiquiti RJ45, 10/100/1000Base-T
Varenr:  111570
Kjøp
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 100/155Mb 1310nm, 40km STM-1/OC3
Varenr:  40687
Kjøp
119916 LinkITLI-3199-10D-U LinkIT SFP+ 10G LR SM 10 km Ubiquiti kod 1310 nm DDM Lik 1 stk.Ubiquiti UF-SM-10G
Varenr:  119916
Kjøp
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
115275 LinkITLI-3199-20D LinkIT SFP+ 10G SM 20 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115275
Lagerbeholdning:
115284 LinkITLI-3199-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115284
Lagerbeholdning:
52260 LinkITLI-5599-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1550 nm, DDM/DOM
Varenr: 52260
Lagerbeholdning:
52416 LinkITLI-8599-03D LinkIT SFP+ 10G SR MM 300 m 850nm, DDM/DOM
Varenr: 52416
Lagerbeholdning:
51276 LinkITLI-3199-02-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco SFP-10G-LRM 1310nm, Multimodus
Varenr:  51276
Kjøp
52468 LinkITLI-3199-10-D LinkIT SFP+ 10G-LR SM 10km Dell LR Singlemodus 1310nm DDM
Varenr:  52468
Kjøp
115273 LinkITLI-RJ99-00D LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Kobber
Varenr: 115273
Lagerbeholdning:
117920 LinkITLI-RJ99-00D-HUA LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Huawei Kobber
Varenr:  117920
Kjøp
119965 LinkITLI-RJ99-00D-U LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Ubiquit kode Lik Ubiquiti UF-RJ45-10G
Varenr:  119965
Kjøp
 
1 2 3 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.