LinkIT SFP28 25G LR-S LC 10km Cisco

1310nm, MSA LC duplex, 10/25Gb

Varenr: 117576
Alt. varenr: LI-SFP25G-LR-C
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
- Lik Cisco SFP-10/25G-LR-S
- SFP form faktor
- Maks. 1 x 25,8 Gbit/s
- Maks 10km på SM OS2
- DML 1310nm
- Hot plugable 10/25G, MSA compliant
- DDM/DOM
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.