114363 114363

LinkIT MTP/MPO-A OM4 12core hun/hun 3m

Ver.A, MTP-USConec 50/125 Magenta, LSZH

Varenr: 112834
Alt. varenr: MTP12OM4A-030
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse
  • MPO/MTP Patch-/Trunk kabel 40/100Gbps
  • OM4 multikabel 12 x 50/125, 3mm diameter, halogenfri LSZH
  • Magenta farge. Kalles også Erika Violet
  • Maks tensile, long-term: 80 N
  • MTP kontakter fra US Conec,
  • Typical Insertion Loss 0,2dB, Optical Return Loss > 20dB
  • Ver.A Rett koblet, 1-1, 2-2 ... 12-12, Key Up - Key Down (Styrespor på kontakt)
  • Maks lengde med OM4 kabel: 40/100Gbps = 150 meter, 10Gbps = 400 meter
  • MPO kabel leveres i den lengden man ønsker, på bestilling. For rimeligere løsning, kan kabel med MPO kontakter leveres på forespørsel. MPO og MTP er 100% kompatible. Dersom beste flammehemmende kabel ønskes, kan vi levere OFNP versjon, som har den beste ratingen.
  • MPO-A-B-C-CONFIG.jpg

     

    Teknisk info

    Produktinformasjon

    Kabelguide FPMTPOM4OM4AOM4A
    Produsent LinkIT