114785 114785 114785

LinkIT fibersnor OM4 LC/LC Aqua 15,0m

Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 113201
Alt. varenr: FPD54LPLP-150-AQUA
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse

- OM4 patchkabel,  
- For 10 - 40Gb opp til 550 meter,
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter  
 

Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent LinkIT