33105 33105 33105

LinkIT fibersnor OM4 SC/SC Magenta 1.0m

Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 37199
Alt. varenr: FPD54SPSP-010
Elnummer:
6955665
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse
- OM4 patchkabel,
- Corning fiber
- For 10 - 40Gb opp til 550 meter,
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter
- Magenta farge
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Elnummer 6955665
Produsent LinkIT