LinkIT SFP 1,25G MM 550 m Extreme

850 nm

Varenr: 40629
Alt. varenr: LI-8512-05D-EX
Koding
Ubiquiti
Ubiquiti
HP
HP
Cisco
Cisco
Extreme
Extreme
Alcatel
Alcatel
Huawei
Huawei
Dell
Dell
LinkIT
LinkIT
Juniper
Juniper
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
 
Networking
 
Connectivity Technology Wired
Cabling Type 1000Base-SX
Data Link Protocol Gigabit Ethernet, Fibre Channel
Fibre Channel FC-PI-5
Data Transfer Rate 1.25 Gbps
Optical Wave Length 850 nm
Max Transfer Distance 550 m
Compliant Standards IEEE 802.3z
 
Expansion / Connectivity
 
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
 
Compatibility Information
 
Designed For Summit 24e3 ¦ Alpine 3802 ¦ Extreme Networks GM-16T3, GM-16X3
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.