Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
 
42633 IPTSWM2402FF IPT SWM2402FF-A 24 x SFP fiberswitch Lag2 24 x 100Mbps SFP + 2x1000Mbps Combo
Varenr:  42633
Kjøp
116982 JensenJENALOMNILT3PAC Jensen Omni LITE 3 pack Opp til 250 kvm rekkevidde
Varenr:  116982
Kjøp
52554 LinkITLISC-6199-40-CIS LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km Cisco kodet. 1610nm
Varenr:  52554
Kjøp
112976 LinkITLNK-POE308AT LinkIT Multiport PoE injektor  8 Porter 19&quot; rack, 10/100/1000Mbps
Varenr:  112976
Kjøp
113588 LinkITLI-QSFP-40GE-LR4-C LinkIT QSFP+ 40G LR4 LC SM Cisco 10km CWDM 1271~1331nm, Cisco kode
Varenr:  113588
Kjøp
117152 LinkITLI-QSFP-40GE-LR4-J LinkIT QSFP+ 40G LR4 LC SM Juniper 10km CWDM 1271~1331nm, Juniper kode
Varenr:  117152
Kjøp
51875 LinkITLI-QP-8540-01-C LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Cisco 150m MPO, 4 x 10,3Gbps, Cisco kode
Varenr:  51875
Kjøp
111623 LinkITQSFP-SR4-40G-J LinkIT QSFP+ 40G SR4 850nm Juniper 150m MPO, 4 x 10,3Gbps. Lik QFX-QSFP-40G-SR4
Varenr:  111623
Kjøp
116665 LinkITOS-QS1H-8501MD LinkIT QSFP28 100G-SR4-S Cisco kode 4 x 25,8Gb 850nm, MPO, Lik QSFP-100G-SR4
Varenr:  116665
Kjøp
114918 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP 1,25G MM 550 m 850 nm
Varenr: 114918
Lagerbeholdning:
114928 LinkITLI-RJ12-01D LinkIT SFP 1,25G RJ45 100 m Kobber
Varenr: 114928
Lagerbeholdning:
114941 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 114941
Lagerbeholdning:
114943 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 114943
Lagerbeholdning:
114947 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 114947
Lagerbeholdning:
114953 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1490 nm
Varenr: 114953
Lagerbeholdning:
114952 LinkITLI-3512-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114952
Lagerbeholdning:
114948 LinkITLI-4312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1490 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114948
Lagerbeholdning:
114958 LinkITLI-5312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114958
Lagerbeholdning:
114957 LinkITLI-3512-40D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 40 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114957
Lagerbeholdning:
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, SX Cisco Rugged Cisco kodet, 850 nm, DDM, -40&#176; - +85&#176;C
Varenr:  47951
Kjøp
111570 LinkITLI-RJ45-UBI LinkIT SFP Copper 1000Base-T Ubiquiti RJ45, 10/100/1000Base-T
Varenr:  111570
Kjøp
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 100/155Mb 1310nm, 40km STM-1/OC3
Varenr:  40687
Kjøp
119916 LinkITLI-3199-10D-U LinkIT SFP+ 10G LR SM 10 km Ubiquiti kod 1310 nm DDM Lik 1 stk.Ubiquiti UF-SM-10G
Varenr:  119916
Kjøp
118210 LinkITLI-2733-BI20D-HP LinkIT SFP+ 10G LR+ BiDI 20 km HP Tx/Rx 1270/1330, Ver.D
Varenr:  118210
Kjøp
118214 LinkITLI-3327-BI20D-HP LinkIT SFP+ 10G LR+ BiDI 20 km HP Tx/Rx 1330/1270, Ver.D
Varenr:  118214
Kjøp
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
115275 LinkITLI-3199-20D LinkIT SFP+ 10G SM 20 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115275
Lagerbeholdning:
115284 LinkITLI-3199-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115284
Lagerbeholdning:
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.