Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Du sparer  
114941 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 114941
Lagerbeholdning:
114943 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 114943
Lagerbeholdning:
114947 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 114947
Lagerbeholdning:
114953 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1490 nm
Varenr: 114953
Lagerbeholdning:
114952 LinkITLI-3512-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114952
Lagerbeholdning:
114948 LinkITLI-4312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1490 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114948
Lagerbeholdning:
114958 LinkITLI-5312-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 20 km Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114958
Lagerbeholdning:
114957 LinkITLI-3512-40D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 40 km Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm
Varenr: 114957
Lagerbeholdning:
114961 LinkITLI-3412-20D LinkIT SFP 1,25G SM BiDi 40 km Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm
Varenr: 114961
Lagerbeholdning:
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, SX Cisco Rugged Cisco kodet, 850 nm, DDM, -40&#176; - +85&#176;C
Varenr:  47951
Kjøp
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 100/155Mb 1310nm, 40km STM-1/OC3
Varenr:  40687
Kjøp
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-LTC LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
Varenr:  40685
Kjøp
52416 LinkITLI-8599-03D LinkIT SFP+ 10G MM 300 m 850nm
Varenr: 52416
Lagerbeholdning:
115273 LinkITLI-RJ99-00D LinkIT SFP+ 10G RJ45 30 m Kobber
Varenr: 115273
Lagerbeholdning:
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
52260 LinkITLI-5599-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 52260
Lagerbeholdning:
115330 LinkITLI-2399-20D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 20 km Tx: 1270 nm/Rx:1330 nm
Varenr: 115330
Lagerbeholdning:
115285 LinkITLI-3299-20D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 20 km Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr: 115285
Lagerbeholdning:
51276 LinkITLI-3199-02-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco SFP-10G-LRM 1310nm, Multimodus
Varenr:  51276
Kjøp
52508 LinkITLI-3199-20-JU LinkIT SFP+ SM 10G 10km Juniper LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  52508
Kjøp
112376 LinkITLI-3199-20-UBI LinkIT SFP+ SM 10G 10km Ubiquiti LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  112376
Kjøp
117576 LinkITLI-SFP25G-LR-C LinkIT SFP28 25G LR-S LC 10km Cisco 1310nm, MSA LC duplex, 10/25Gb
Varenr:  117576
Kjøp
40552 LinkITXENPAK-10GB-SR-LTC LinkIT XENPAK Cisco 10GBASE-SR DDM 82 m. Cisco kodet, 850nm, 5dB, 82/300 meter
Varenr:  40552
Kjøp
52507 LinkITLI-X-3199-10-JU LinkIT XFP SM 10G 10km Juniper Singlemodus 1310nm 10KM
Varenr:  52507
Kjøp
31150 LinkIT70169 Linkit XFP, 10Gbps, SR, 850nm,  m MSA compliant. Ukodet.
Varenr:  31150
Kjøp
31444 ExsysEX-6300MM Mediaconverter, Fiber MM - RS-232 SC kontakter, DB-9 hun, Exsys EX-6300MM
Varenr:  31444
Kjøp
116250 VivotekAM-528 Mounting adapter for dome (Metal) 100147800G
Varenr:  116250
Kjøp
26570 MoxaEDS-208 Moxa EDS-208, 8 port 10/100 switch, indu Industritype, DC 12-45V
Varenr:  26570
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.