24721

TP-LINK Converter, 1000TX - SX/LX SFP

MC220L. 10/1001000Mbps - SFP åpning

Varenr: 31865
Alt. varenr: MC220L
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

 

Generelt
EnhetstypeFibermedieomformer
ProduktformfaktorEkstern
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde850 nm / 1310 nm Basert på anvendt SFP modul
Maks. overføringsdistanseBasert på anvendt SFP modul
EgenskaperFlytkontroll, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), full dupleksmodus
Tilpassede standarderIEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Utvidelsesspor1 (total) / 1 (ledig) x SFP (mini-GBIC)
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Diverse
Tilpassede standarderFCC
Strømforsyning
StrømenhetEkstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde9.5 cm
Dybde7.3 cm
Høyde2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent TP-Link


Tilbehør
Alternativer