24839

TP-LINK Converter 1000TX - 1000LX/LH, SM

MC210CS, Singlemode, 15km, SC kont.

Varenr: 31936
Alt. varenr: MC210CS
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse

1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter, chassis mountable

 

ProduktbeskrivelseTP-LINK MC210CS - fibermedieomformer - 1 Gbps
EnhetstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC enkeltmodus
ProduktformfaktorEkstern
Kabelføringstype1000Base-FX, 1000Base-T
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde1310 nm
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Maks. overføringsdistanse15 km
Dimensjoner (BxDxH)9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm

 

Generelt
EnhetstypeFibermedieomformer
ProduktformfaktorEkstern
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-FX, 1000Base-T
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde1310 nm
Maks. overføringsdistanse15 km
StatusindikatorerLinjeaktivitet, strøm, motta
EgenskaperFlytkontroll, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), full dupleksmodus
Tilpassede standarderIEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn 
1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single mode hunn x 2
Strømforsyning
StrømenhetEkstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde9.5 cm
Dybde7.3 cm
Høyde2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent TP-Link