Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
D-Link (4)
HP (4)
IPT (4)
 
Jensen (2)
Moxa (18)
TP-Link (19)
Zyxel (10)
 
Egenskaper:
PoE (2)
Desktop (12)
Rack (9)
Grensesnitt:
Management:
Porter:
5 (6)
8 (10)
16 (4)
24 (3)
 
48 (2)
22715 24783 41105 41106 23749 24799 41133 24781 24807 24809 22713 41128 27439 27438 28445 37740 41954 47771 41132 30958 24797 24821 24811 18762 26096 41793 41796 41795 33617 41155 3948 41131 48432 10733 42635 25843 41142 48431 33930 24759 24755 24785 24795 41266 37710 48041 34114 37688 37687 26409 26407 26408 26406 39527 39528 29468 29467 34711 34708 34710 41267 42675 4096
30081 JensenNL1005 Jensen NL1005,  5 port sw 10/100/1000 Metall chassis, uten management. Green
31905 TP-LinkTL-SG1008D TP-LINK SG1008D Switch, 8xGigabit, plast Desktop, 10/100/1000Mbps,plast,unmanaged
42005 ZyxelGS-105BV2-EU0101F Zyxel  GS-105B v2   5 x Giga 5-port Switch
42006 ZyxelGS-108BV2-EU0101F Zyxel GS-108B v2   8xGiga metal housing 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch
30992 D-LinkDGS-1210-10P D-LINK DGS-1210-10P, PoE, 10 x 100/1000 Desktop/19", 2 x combo SFP/TP porte
31916 TP-LinkTL-SG1024 TP-LINK SG1024 Switch, 24xGigabit, rackm 19" 1 U 10/100/1000Mbps , Unmanag
42033 ZyxelGS1900-8HP-EU0101F Zyxel GS1900-8HP L2 8 x Giga PoE+ 8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at,
31904 TP-LinkTL-SG1005D TP-LINK SG1005D Switch, 5xGigabit, plast Desktop, 10/100/1000Mbps, plast, unmanag
31920 TP-LinkTL-SF1005D TP-LINK SF1005D Switch 5x10/100Mbps Desktop, plast, green, unmanaged
31921 TP-LinkTL-SF1008D TP-LINK SF1008D Switch 8x10/100Mbps Desktop, plast, green, unmanaged
30080 JensenNL1008 Jensen NL1008,  8 port sw 10/100/1000 Metall chassis, uten management. Green
42028 ZyxelGS1100-16-EU0101F Zyxel  GS1100-16, unmanaged 16xGiga Ink. 19" braketter.
34220 TP-LinkTL-SG3424 TP-LINK SG3424 Switch, Lag2, 24xGigabit 24x10/100/1000, 4xSFP(combo) rackmount
34219 TP-LinkTL-SG3216 TP-LINK SG3216 Switch Lag2, 16xGigabit 16x10/100/1000, 2xSFP(combo) rackmount
34336 TP-LinkTL-SG3210 TP-LINK SG3210 Switch 8xGigabit L2 8x10/100/1000, 2xSFP(combo) rackmount
39492 TP-LinkTL-SG1008D-10Pack TP-LINK SG1008D 8xGbps Switch 10-Pack Desktop, 10/100/1000 Mbps
42781 IPTEGS30801 IPT Fiberswitch 8 x1000M SFP + 1 x RJ45 Desktop, RJ45 10/100/1000Mbps
48164 ZyxelGS2210-48-EU0101F Zyxel GS2210-48 44 x Giga + 6 x SFP 48 Port Lag 2 Managed, rackmonterbar
42032 ZyxelGS1900-8-EU0101F Zyxel  GS1900-8 8xGiga L2 Switch, Desktop, Fanless, styrt
36169 TP-LinkTL-SG1048 TP-LINK SG1048 Switch, 48xGigabit, rackm 19" 1 U 10/100/1000Mbps , Unmanag
31915 TP-LinkTL-SG1016 TP-LINK SG1016 Switch, 16xGigabit, rackm 19" 1 U 10/100/1000Mbps , Unmanag
31927 TP-LinkTL-SF1048 TP-LINK SF1048 Switch 48x10/100Mbps 19" 1U Rackmount Switch, Green, Unmanage
31922 TP-LinkTL-SF1016D TP-LINK SF1016D Switch 16 x 10/100Mbps Desktop, plast, green, unmanaged
26570 MoxaEDS-208 Moxa EDS-208, 8 port 10/100 switch, indu Industritype, DC 12-45V, eller AC 18-30V
32996 MoxaEDS-205A Moxa EDS-205A, 5 port 10/100 switch, ind Rugged IP30 DC 12-24V, eller AC 18-30V
42633 IPTSWM2402FF IPT SWM2402FF-A 24 x SFP fiberswitch Lag2 24 x 100Mbps SFP + 2x1000Mbps Combo
42636 IPTHFS-30401 IPT Fiberswitch 4x100Mbps SC 1x10/100Mbp Unmanaged Destop
42635 IPTEGS-5446 IPT EGS-5446 24 x SFP Gigabit switch Lag2, 24 x 1000Mbps (4 x Combo)
37374 D-LinkE5188151 Hexatronic 4+1 port Mini Switch 10/100 Mbps, i svært lite format
42055 EnGeniusEGS1005 Engenius Switch 5-Port 10/100/1000 Home Entertainment Switch
13340 D-LinkDGS-1005D D-LINK DGS-1005D,  5 port sw 10/100/1000 Desktop, uten management. Green
42031 ZyxelGS1900-24E-EU0101F Zyxel  GS1900-24E 24-port 24xGiga L2 Switch Desktop, Fanless
48753 ZyxelGS1920-24HP-EU0101F Zyxel GS1920-24HP 24xGiga PoE+ 4xSFP 28-port GbE L2 PoE+ Smart Switch, 802.3a
19655 MoxaEDS-205 Moxa EDS-205, 5 port 10/100 switch, indu Industritype, DC 12-24V, eller AC 18-30V
43388 TP-LinkTL-SG2452 TP-LINK SG2452 Switch, Lag2, 48xGigabit 48x10/100/1000, 4xSFP(combo) rackmount
32806 MoxaEDS-405A Moxa EDS-405A, 5 port 10/100 man. switch Industritype, DC 12 - 45V. Managed
42042 ZyxelGS2200-8HP-EU0101F Zyxel GS2200-8HP 8xGiga PoE+2xSFP Giga Tilbud!  Lag 2 Managed 802.3at
48752 ZyxelGS1920-48HP-EU0101F Zyxel GS1920-48HP 44xGiga + 6x SFP 50-port GbE L2 PoE+ Smart Switch, 802.3a
37519 TP-LinkTL-SG5412F TP-LINK TL-SG5412F 12xGbps SFP L2 4xCombo 1000BASE-T, QoS, IGMP
31891 TP-LinkTL-SL3452 TP-LINK SL3452 Switch Lag2 Gig Uplink 48x10/100Mb + 2x10/100/1000Mb + 2SFP
31889 TP-LinkTL-SL3428 TP-LINK SL3428 Switch, Lag2, Gig Uplink 24x10/100Mb + 2x10/100/1000Mb + 2SFP
31906 TP-LinkTL-SG108 TP-LINK SG108 Switch, 8xGigabit, metal Desktop/Rack, 10/100/1000Mbps, Unmanaged
31914 TP-LinkTL-SG1024D TP-LINK SG1024D Switch, 24xGigabit, meta Desktop, 10/100/1000, metal, unmana
42154 MoxaTCC-80 Moxa TCC-80, RS232-RS422/485 converter Med 15KV ESD med terminal block
39471 MoxaTCC-100 Moxa TCC-100 Industri, RS-232/422/485 Converter
48395 Moxa110745 Moxa ioLogik E1214 Distribuert Ethernet Digital I/O, 2xEth., 6xDI, 6xRelay
37680 MoxaEDS-G308 Moxa EDS-G308 8 port Gigabit switch Industritype, DC 12 - 45V, Unmanaged
39456 MoxaEDS-518A Moxa EDS-518A 16 port 10/100/1000 switch 2x10/100/1000/SFP
39455 MoxaEDS-508A Moxa EDS-508A, 8 port 10/100 man. switch Industritype
33218 MoxaEDS-408A SS-SC Moxa EDS-408A SS-SC, 2 x SC/SS, 100Mb Industritype, DC 12 - 45V. Managed,
33216 MoxaEDS-408A-MM-SC Moxa EDS-408A MM-SC, 2 x SC/MM, 100Mb Industritype, DC 12 - 45V. Managed
33217 MoxaEDS-405A-SS-SC Moxa EDS-405A SS-SC, 2 x SC/S, 100Mb Industritype, DC 12 - 45V. Managed,
33215 MoxaEDS-405A-MM-SC Moxa EDS-405A MM-SC, 2 x SC/MM, 100Mb Industritype, DC 12 - 45V. Managed
40543 MoxaEDS-208A Moxa EDS-208A, 8 port 10/100 switch, ind Industritype, DC 12-45V, eller AC 18-30V
40544 MoxaEDS-208A-S-SC Moxa EDS-208A 7TX+1FX port 10/100 switch Industritype, DC 12-45V, eller AC 18-30V
35087 MoxaEDS-205A-S-SC-T Moxa EDS-205A-S-SC-T unnmanaged switch 4 x 10/100 TX, 1 x 100BaseFX Single Mode
35086 MoxaEDS-205A-S-SC Moxa EDS-205A-S-SC Ind. unmanaged switch 4 x 10/100 TX, 1 x 100BaseFX Single Mode
38195 HPJ9145A#ABB HP ProCurve 2910-24G 20x10/100/1000 20 port 10/100/1000, 4xCombo SFP
38192 HPJ9624A#ABB HP ProCurve 2620-24-PPoE+ 24x10/100 24Port (12xPoE+, 128watt), 2xSFP
38194 HPJ9625A#ABB HP ProCurve 2620-24-PoE+ 24x10/100 24x10/100, PoE+, 382watt, 2xSFP
42155 HPJ9299A#ABB HP ProCurve 2520G-24-PoE Switch
43426 EnGeniusEGS7228P Engenius EGS7228P 24-port PoE Gbit 24-port PoE.at 185W 4SFP L2
13476 D-LinkDGS-1008D D-LINK DGS-1008D,  8 port sw 10/100/1000 Desktop, uten management. Green
 
Copyright © 2015 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.15.4.40