24837

TP-LINK Converter 1000TX - 1000SX, MM

MC200CM, Multimodus opptil 550 m. SC

Varenr: 31935
Alt. varenr: MC200CM
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse

1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable

 

ProduktbeskrivelseTP-LINK MC200CM - fibermedieomformer - 1 Gbps
EnhetstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
ProduktformfaktorEkstern
Kabelføringstype1000Base-SX, 1000Base-T
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde850 nm
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Maks. overføringsdistanse550 m
Dimensjoner (BxDxH)9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm

 

Generelt
EnhetstypeFibermedieomformer
ProduktformfaktorEkstern
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-SX, 1000Base-T
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde850 nm
Maks. overføringsdistanse550 m
StatusindikatorerLinjeaktivitet, strøm, motta
EgenskaperFlytkontroll, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), full dupleksmodus
Tilpassede standarderIEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn 
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2
Diverse
Tilpassede standarderFCC
Strømforsyning
StrømenhetEkstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde9.5 cm
Dybde7.3 cm
Høyde2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent TP-Link