24856

TP-LINK Converter, 10/100TX - 100FX SM

MC110CS Singlemode, 20km, SC kontakter

Varenr: 31947
Alt. varenr: MC110CS
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse

TP-LINK MC110CS - Fibermedieomformer - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm

 

ProduktbeskrivelseTP-LINK MC110CS - fibermedieomformer - 100 Mbps
EnhetstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC enkeltmodus
ProduktformfaktorEkstern
Kabelføringstype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Dataoverføringshastighet100 Mbps
Optisk bølgelengde1310 nm
DatakjedeprotokollEthernet, Fast Ethernet
Maks. overføringsdistanse20 km
Dimensjoner (BxDxH)9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm

 

Generelt
EnhetstypeFibermedieomformer
ProduktformfaktorEkstern
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
DatakjedeprotokollEthernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet100 Mbps
Optisk bølgelengde1310 nm
Maks. overføringsdistanse20 km
StatusindikatorerLinjeaktivitet, kollisjonsstatus, portdupleksmodus, strøm
EgenskaperFlytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
Tilpassede standarderIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 10Base-T/ 100Base-TX - RJ-45 hunn 
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single mode
Diverse
Tilpassede standarderFCC
Strømforsyning
StrømenhetEkstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde9.5 cm
Dybde7.3 cm
Høyde2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. Driftstemperatur40 °C
Driftsfuktighet10 - 90%
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent TP-Link