112889 112889 112889

LinkIT fibersnor OM4 LC/LC Magenta 30,0m

Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 111805
Alt. varenr: FPD54LPLP-300
Elnummer:
6955652
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse
- OM4 patchkabel,
- Corning fiber
- For 10 - 40Gb opp til 550 meter,
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter
- Magenta farge
Teknisk info

Produktinformasjon

Elnummer 6955652
Kabelguide FP50125OM4LCLC
Produsent LinkIT


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.