LinkIT fibersnor OM1 LC/FC Oransje 10.0m

Duplex MM OM1 62.5/125 LSZH, 2mm

Varenr: 116815
Alt. varenr: FPD62LPFP-100
missing textBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.