LinkIT fibersnor OS2 SC-APC/SC-APC 0.5m

Duplex APC SM OS2 9/125 LSZH G657A Gul

Varenr: 117225
Alt. varenr: FPD92SASA-005
Elnummer:
6955848
Ekstern InfoBeskrivelse
Ekstern Info
Beskrivelse

- Gul kabel indikerer 9/125m, single modus
- Grønn kontakt indikerer APC
- Bedre enn -60dB ORL på APC

Jo bedre demping av ORL (Optical Return Loss) jo bedre. Dette vil gi mindre forstyrelser av inngående signal, og hindre ødeleggelse av laser kilden.

- G657A kabel for mindre tap ved liten bøydiameter (ned til 20 mm. For standard fiberkabel anbefales bøydiameter over 60mm.)

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.