41928 41928 41928

LinkIT fibersnor OM4 LC/LC Magenta 7,0m

Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 42756
Alt. varenr: FPD54LPLP-070
Elnummer:
6955647
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse
- OM4 patchkabel,
- Corning fiber
- For 10 - 40Gb opp til 550 meter,
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter
- Magenta farge
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Elnummer 6955647
Produsent LinkIT