48733 48733 48733

LinkIT fibersnor OM4 LC/LC Aqua 1,0m

Duplex MM OM4 50/125 LSZH, 2mm

Varenr: 49022
Alt. varenr: FPD54LPLP-010-AQUA
BeskrivelseEkstern InfoTeknisk info
Beskrivelse
- OM4 patchkabel,
- Corning fiber
- For 10 - 40Gb opp til 550 meter,
- For 100Gb opp til 150 meter  
- 2 mm diameter  
 
Ekstern Info
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent LinkIT