Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
Du sparer  
114918 LinkITLI-8512-05D LinkIT SFP 1,25G MM 550 m 850 nm
Varenr: 114918
Lagerbeholdning:
114928 LinkITLI-RJ12-01D LinkIT SFP 1,25G RJ45 100 m Kobber
Varenr: 114928
Lagerbeholdning:
114941 LinkITLI-3112-20D LinkIT SFP 1,25G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 114941
Lagerbeholdning:
114943 LinkITLI-3112-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 114943
Lagerbeholdning:
114947 LinkITLI-5512-40D LinkIT SFP 1,25G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 114947
Lagerbeholdning:
47951 LinkITLI-GLC-SX-MMD-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, SX Cisco Rugged Cisco kodet, 850 nm, DDM, -40° - +85°C
Varenr:  47951
Kjøp
31932 TP-LinkTL-SM321B TP-LINK SM321B SFP 1000Base-BX WDM TX:1310nm/RX:1550nm
Varenr:  31932
Kjøp
118071 LinkITLI-C5502-20D-C LinkIT SFP 1,25G C55 20 km Cisco CWDM 1550 nm (C55)
Varenr:  118071
1351 nm (C35)
Kjøp
118072 LinkITLI-C5504-50D-C LinkIT SFP 1,25G C55 50 km Cisco CWDM 1550 nm (C55)
Varenr:  118072
1351 nm (C35)
Kjøp
115059 LinkITLI-CW12-50D LinkIT SFP 1,25G CWDM 50 km
Varenr: 115059
Lagerbeholdning:
114945 LinkITLI-5512-80D LinkIT SFP 1,25G SM 80 km 1550 nm
Varenr: 114945
Lagerbeholdning:
36818 LinkITLI-3112-10D-E LinkIT SFP 1.25G LX 10km Extreme 1000Base-LX, 120km, 10dB, DDM/DOM
Varenr:  36818
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.