Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
Du sparer  
52554 LinkITLISC-6199-40-CIS LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km Cisco kodet
Varenr:  52554
Kjøp
52416 LinkITLI-8599-03D LinkIT SFP+ 10G MM 300 m 850nm
Varenr: 52416
Lagerbeholdning:
115273 LinkITLI-RJ99-00D LinkIT SFP+ 10G RJ45 30 m Kobber
Varenr: 115273
Lagerbeholdning:
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
115275 LinkITLI-3199-20D LinkIT SFP+ 10G SM 20 km 1310 nm
Varenr: 115275
Lagerbeholdning:
52260 LinkITLI-5599-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1550 nm
Varenr: 52260
Lagerbeholdning:
115330 LinkITLI-2399-20D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 20 km Tx: 1270 nm/Rx:1330 nm
Varenr: 115330
Lagerbeholdning:
115285 LinkITLI-3299-20D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 20 km Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr: 115285
Lagerbeholdning:
52468 LinkITLI-3199-10-D LinkIT SFP+ 10G-LR SM 10km Dell LR Singlemodus 1310nm DDM
Varenr:  52468
Kjøp
52508 LinkITLI-3199-20-JU LinkIT SFP+ SM 10G 10km Juniper LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  52508
Kjøp
112376 LinkITLI-3199-20-UBI LinkIT SFP+ SM 10G 10km Ubiquiti LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  112376
Kjøp
112225 LinkITLI-JD094B-20-HP LinkIT SFP+ SM 10G-LR 10km HP, JD094B LR Singlemodus 1310nm, DDM
Varenr:  112225
Kjøp
117576 LinkITLI-SFP25G-LR-C LinkIT SFP28 25G LR-S LC 10km Cisco 1310nm, MSA LC duplex, 10/25Gb
Varenr:  117576
Kjøp
117078 IPTJ9538A HP 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module
Varenr:  117078
Kjøp
52725 LinkITLISC-6199-40-HP LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km HP kodet
Varenr:  52725
Kjøp
115076 LinkITLI-CW99-10D LinkIT SFP+ 10G CWDM 10 km
Varenr: 115076
Lagerbeholdning:
117920 LinkITLI-RJ99-00D-HUA LinkIT SFP+ 10G RJ45 30 m Huawei Kobber
Varenr:  117920
Kjøp
115284 LinkITLI-3199-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1310 nm
Varenr: 115284
Lagerbeholdning:
115381 LinkITLI-5599-80D LinkIT SFP+ 10G SM 80 km 1550 nm
Varenr: 115381
Lagerbeholdning:
114801 LinkITLI-2399-40D-C LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Cisco Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114801
Kjøp
114802 LinkITLI-3299-40D-C LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Cisco Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114802
Kjøp
114820 LinkITLI-2399-40D-D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Dell Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114820
Kjøp
114821 LinkITLI-3299-40D-D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Dell Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114821
Kjøp
114742 LinkITLI-2399-40D-EX LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Extreme Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114742
Kjøp
114743 LinkITLI-3299-40D-EX LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Extreme Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114743
Kjøp
114809 LinkITLI-3299-40D-HP LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km HP Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114809
Kjøp
114831 LinkITLI-2399-40D-HU LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Huawei Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114831
Kjøp
114832 LinkITLI-3299-40D-HU LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km Huawei Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114832
Kjøp
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.