Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
 
52554 LinkITLISC-6199-40-CIS LinkIT CWDM SFP+ 10GB 1610nm 40km Cisco kodet. 1610nm
Varenr:  52554
Kjøp
119916 LinkITLI-3199-10D-U LinkIT SFP+ 10G LR SM 10 km Ubiquiti kod 1310 nm DDM Lik 1 stk.Ubiquiti UF-SM-10G
Varenr:  119916
Kjøp
52409 LinkITLI-3199-10D LinkIT SFP+ 10G SM 10 km 1310 nm
Varenr: 52409
Lagerbeholdning:
115275 LinkITLI-3199-20D LinkIT SFP+ 10G SM 20 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115275
Lagerbeholdning:
115284 LinkITLI-3199-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1310 nm, DDM/DOM
Varenr: 115284
Lagerbeholdning:
52260 LinkITLI-5599-40D LinkIT SFP+ 10G SM 40 km 1550 nm, DDM/DOM
Varenr: 52260
Lagerbeholdning:
52416 LinkITLI-8599-03D LinkIT SFP+ 10G SR MM 300 m 850nm, DDM/DOM
Varenr: 52416
Lagerbeholdning:
52468 LinkITLI-3199-10-D LinkIT SFP+ 10G-LR SM 10km Dell LR Singlemodus 1310nm DDM
Varenr:  52468
Kjøp
115273 LinkITLI-RJ99-00D LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Kobber
Varenr: 115273
Lagerbeholdning:
119800 LinkITLI-RJ99-00D-C LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m HP Kobber
Varenr:  119800
Kjøp
117920 LinkITLI-RJ99-00D-HUA LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Huawei Kobber
Varenr:  117920
Kjøp
119965 LinkITLI-RJ99-00D-U LinkIT SFP+ 10G-T RJ45 30 m Ubiquit kode Lik Ubiquiti UF-RJ45-10G
Varenr:  119965
Kjøp
52508 LinkITLI-3199-20-JU LinkIT SFP+ SM 10G 10km Juniper LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  52508
Kjøp
112376 LinkITLI-3199-20-UBI LinkIT SFP+ SM 10G 10km Ubiquiti LR Singlemodus 1310nm 10km DDM
Varenr:  112376
Kjøp
112225 LinkITLI-JD094B-20-HP LinkIT SFP+ SM 10G-LR 10km HP, JD094B H3C, LR Singlemodus 1310nm, DDM
Varenr:  112225
Kjøp
120506 LinkITFLD-CWDM-SFP+80-49 LinkIT CWDM SFP+ 10Gb1490nm ZR 80km Cisco kodet. DOM/DDM
Varenr:  120506
Nyheter
Kjøp
115076 LinkITLI-CW99-10D LinkIT SFP+ 10G CWDM 10 km
Varenr: 115076
Lagerbeholdning:
115381 LinkITLI-5599-80D LinkIT SFP+ 10G SM 80 km 1550 nm, DDM/DOM
Varenr: 115381
Lagerbeholdning:
114809 LinkITLI-3299-40D-HP LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 40 km HP Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114809
Kjøp
114822 LinkITLI-2399-60D-D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Dell Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114822
Kjøp
114861 LinkITLI-3299-60D-D LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Dell Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114861
Kjøp
114744 LinkITLI-2399-60D-EX LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Extreme Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114744
Kjøp
114745 LinkITLI-3299-60D-EX LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Extreme Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114745
Kjøp
114810 LinkITLI-2399-60D-HP LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km HP Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114810
Kjøp
114833 LinkITLI-2399-60D-HU LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Huawei Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114833
Kjøp
114834 LinkITLI-3299-60D-HU LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km Huawei Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114834
Kjøp
114859 LinkITLI-2399-60D-IBM LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km IBM Tx: 1270 nm/Rx: 1330 nm
Varenr:  114859
Kjøp
114860 LinkITLI-3299-60D-IBM LinkIT SFP+ 10G SM BiDI 60 km IBM Tx: 1330 nm/Rx: 1270 nm
Varenr:  114860
Kjøp
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.