LinkIT Cisco SFP-25G-SR-S Compatible

25G SFP28 850nm 100m DOM Transceiver

Varenr: 116664
Alt. varenr: 67991
missing textBeskrivelseTilbehør
Ekstern Info
Beskrivelse

25G SFP28 850nm 100m DOM Transceiver

Cisco GenuineSFP-25G-SR-SVendor NameFS.COM
Form TypeSFP28Max Data Rate25Gbps
Wavelength850nmMax Cable Distance100m @ OM4 MMF
InterfaceLC duplexOptical ComponentsVCSEL 850nm
Cable TypeMMFDOM SupportYes
TX Power-8.4~-2.4dBmReceiver Sensitivity<-10.3dBm
ProtocolsMSA CompliantCommercial Temperature Range0 to 70°C (32 to 158°F)
Tilbehør
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.