Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 > >>
 
13202 LinkITDN-96003 LinkIT Fiberadapter SC/SC duplex blå Singlemode, For klips og skrumontering
Varenr:  13202
Kjøp
24775 LinkITFB-14-LC LinkIT Fiberadapter LC/LC duplex blå Singlemode, For klips og skrumontering
Varenr:  24775
Kjøp
31773 LinkIT53357.31 LinkIT Fiberadapter LC/LC duplex aqua For klips og skrumontering
Varenr:  31773
Kjøp
29264 LinkITATN-LU305P LinkIT dempeledd fiber LC/UPC  5 dB Attenuator han/hun
Varenr:  29264
Kjøp
27534 LinkITATN-LU310P LinkIT dempeledd fiber LC/UPC 10 dB Attenuator han/hun
Varenr:  27534
Kjøp
53740 DCIPP-SCDS-100 DCI Fiber blindplugg SC duplex 100st
Varenr:  53740
Kjøp
110779 DCI53026.1-100 DCI fiber blindplugg LC duplex 100stk E2000 simplex
Varenr:  110779
Kjøp
48239 DCI53026.1 DCI Fiber blindplugg LC dup rektangul LC duplex. SC simplex
Varenr:  48239
Kjøp
22163 DCI53028.1 DCI Fiber blindplugg SC Svart duplex
Varenr:  22163
Kjøp
48177 DCI53320.34 DCI Fiberadapt ST-SC duplex singlemod Klips/skru montering. Beige OS1
Varenr:  48177
Kjøp
30886 DCI53416,1 DCI Fiberadapt/skjøt MTRJ - MTRJ Passer både single- og multimode
Varenr:  30886
Kjøp
35782 DCI53339.5 DCI Fiberadapter LC/LC duplex beige For klipsmontering.
Varenr:  35782
Kjøp
42659 DCI53352.3V1 DCI Fiberadapter LC/LC quad beige For klips og skrumontering.
Varenr:  42659
Kjøp
111265 EXTRALINKEX-EMMA-16-C EXTRALINK Fiber OFD 16 fiber Vann- og støvtett, For SC simplex LC dup
Varenr:  111265
Kjøp
111256 EXTRALINKEX_BERTA 4_C Fiberbox for terminering  av fiber Fiberbox innendørs med 4 uttak
Varenr:  111256
Kjøp
111243 EXTRALINKEX-SHARON-4-T-48C Fiberbox, FOSC, opptil 48 skjøter, IP67 Ink. skjøtehylser, strips,
Varenr:  111243
Kjøp
111248 EXTRALINKEX-TINA-4-T-96C Fiberbox, FOSC, opptil 96 skjøter, IP67 Ink. skjøtehylser, strips, og hylser
Varenr:  111248
Kjøp
112165 OEMPLC-102-AB-20-SCA-15 Fibersplitter 1x2 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV,FTTH,PON
Varenr:  112165
Kjøp
112169 FiberworksPLC-104-AB-20-SCA-15 Fibersplitter 1x4 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV,FTTH,PON
Varenr:  112169
Kjøp
32758 LinkIT53460.1 LinkIT  Loopback LC, 50/125 Brukes på OM2, OM3 og OM4 kabling
Varenr:  32758
Kjøp
23140 LinkITSCDB15/SM LinkIT dempeledd fiber SC/UPC 15dB Attenuator han/hun
Varenr:  23140
Kjøp
23292 LinkITSCDB20/SM LinkIT dempeledd fiber SC/UPC 20dB Attenuator han/hun
Varenr:  23292
Kjøp
47333 LinkIT53458.1 LinkIT Fiberadapt MPO/MTP  key up/down MTP with flange, US Conec
Varenr:  47333
Kjøp
112718 LinkITMTP-SCM-AK LinkIT Fiberadapt MPO/MTP Aligned key SC, Up to UP, OM3/4/OS. US Conec
Varenr:  112718
Kjøp
112717 LinkITMTP-SCM-OK LinkIT Fiberadapt MPO/MTP Opposed key SC, Up to down, OM3/4/OS. US Conec
Varenr:  112717
Kjøp
47162 LinkITSCM-LCF LinkIT Fiberadapt SC han - LC hun SM SX adapter
Varenr:  47162
Kjøp
37701 LinkITFASCLCMM-S LinkIT Fiberadapt SC-LC hybrid simplex SM og MM. For SC simplex åpning
Varenr:  37701
Kjøp
10983 LinkIT53307.34 LinkIT Fiberadapt ST-SC duplx MM OM / OS Klips/skru montering. Beige, metal
Varenr:  10983
Kjøp
 
1 2 3 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.