Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 >>
Du sparer  
52433 LinkITLT-PPS-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Med jording og kabelguide, 1U, Svart
Varenr:  52433
Kjøp
41331 LinkIT11324426 LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Horisontal LSAmontering Stripsguid
Varenr:  41331
Kjøp
13003 DCIPKU-24D DCI Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Vertikal LSA montering
Varenr:  13003
Kjøp
52430 LinkITLT-PPU-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Uten jording, med kabelguide, 1U,
Varenr:  52430
Kjøp
26498 DCIDN-91624S Digitus Patchepanel 19" Cat.6 STP 24port Delta Cat.6 De Embedded sertifisert
Varenr:  26498
Kjøp
28617 OEMDN-91612S Digitus Patchepanel 10" Cat.6A STP 1U, sort 12-port RJ45
Varenr:  28617
Kjøp
50548 LinkITLT-PP1012-BL LinkIT Patchepanel10" for 12xKeystone 1U NB! Uten adaptere
Varenr:  50548
Kjøp
51093 LinkITPP-10-12X6 LinkIT Patchepanel 10" Cat.6 UTP 12port NB! Skruer er ikke inkludert
Varenr:  51093
Kjøp
42660 DCI53600TS.4 DCI fiberpanel 12 x SC dupl uttrekkb Svart, RAL 9005
Varenr:  42660
Kjøp
20413 DCI53010.5 DCI Gjennomføringsnippel fiberpanel PG16 For 22mm hull, kabeldiameter 10-14 mm
Varenr:  20413
Kjøp
116787 DCI37586.1 DCI Patchepanel 19" Keystone 24 port 0,5U, Grå. Cat.6A
Varenr:  116787
Kjøp
51745 DCI53600TS.10 DCI fiberpanel 24 x LC duplex Slide panel. Uten adaptere. klipslås
Varenr:  51745
Kjøp
47337 DCI53640TS.10 DCI fiberpanel 24 x LC duplex Terleskop panel. Uten adaptere.
Varenr:  47337
Kjøp
116622 LinkITLI-MTP12LC-OS2SL LinkIT MTP Kassett slim OS2 A - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB
Varenr:  116622
Kjøp
111736 DCI53600TS.3 DCI fiberpanel 24xSC dupl uttak Svart Uten adaptere. Ink skruer for 19" mont.
Varenr:  111736
Kjøp
49861 OEM55-012-26 Gjennomføringsnippel for panel LCM16G For 16mm hull, kabeldiameter 4 - 8 mm
Varenr:  49861
Kjøp
33298 DCIB76203.24OM3 DCI Fiberpanel 12xSC dupl 50/125 OM3 Leveres med splicekasetter, konfigurert
Varenr:  33298
Kjøp
36132 DCI80550 - 100 pcs. DCI Skruer for fiberadapter i panel Pose med 100 stk. Pris pr. pose
Varenr:  36132
Kjøp
117217 Dintek2111-01036 DINTEK ezi-kasett MTP/MPO - 12xLC MM OM3 Us Conec Elite MTP with OM3 looping
Varenr:  117217
Kjøp
52633 DCI53601TS.2 DCI fiberpanel 12xST uttak 1U Svart NB! Uten adaptere, RAL 9005
Varenr:  52633
Kjøp
29721 DCI691824 DCI Fiberpanel, 10", 8 x SC duplex Uten adaptere
Varenr:  29721
Kjøp
111947 DCI53100.110 DCI lokk til skjøtebrett  53100.110
Varenr:  111947
Kjøp
25767 DCIDN-91648U DCI Patchepanel 19" Cat.6 UTP 48port Svart
Varenr:  25767
Kjøp
117215 DCIPatchpanel STP DCI Patchepanel 19" Cat.6A STP, 24 port 0,5U, Svart, inkl.dust cover
Varenr:  117215
Kjøp
33024 DCIDN-96101 DCI skjøtebrett for 12 fiber m lokk Med 2 stk. holdere for skjøtehylser
Varenr:  33024
Kjøp
111946 DCI53100.10 DCI skjøtebrett for 24 fiber Kun 5mm høy, uten lokk
Varenr:  111946
Kjøp
27168 DCI53100.21 DCI skjøteholder for 6 x fiberhylser 40x35x5 mm. Uten hylser
Varenr:  27168
Kjøp
117228 Dintek2222-22222 DINTEK ezi-kasett blindpanel For tildekking av ikke brukte slots
Varenr:  117228
Kjøp
 
1 2 3 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.