Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
Du sparer  
117228 Dintek2222-22222 DINTEK ezi-kasett blindpanel For tildekking av ikke brukte slots
Varenr:  117228
Kjøp
117217 Dintek2111-01036 DINTEK ezi-kasett MTP/MPO - 12xLC MM OM3 Us Conec Elite MTP with OM3 looping
Varenr:  117217
Kjøp
117080 LinkITFHD-FAPB LinkIT FS MTP 19" blindplate Blindpanel for 4 port FS MTP/MPO panel
Varenr:  117080
Kjøp
49334 LinkITMPO-FDU-4 LinkIT MTP 19" 1U rackskuff, 4 uttak Ubestykket for 4 MTP kasetter
Varenr:  49334
Kjøp
49826 LinkITPLATE-003 LinkIT MTP 19" blindplate Blindpanel for 4 port MTP/MPO panel
Varenr:  49826
Kjøp
49332 LinkITMTP-LCX12OM4 LinkIT MTP kasett, 12 x LC, OM4 Enkel inngang. USConec kontakter
Varenr:  49332
Kjøp
51882 LinkITMTP-LCX24OM3 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OM3 1 MTP 24 core port. USConec kont.
Varenr:  51882
Kjøp
53819 LinkITMTP-LCX24OS2 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OS2 Dobbel inngang, USConec kontakter
Varenr:  53819
Kjøp
116621 LinkITLI-MTP12LC-OM4SL LinkIT MTP Kassett slim OM4 A - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB
Varenr:  116621
Kjøp
116622 LinkITLI-MTP12LC-OS2SL LinkIT MTP Kassett slim OS2 A - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB
Varenr:  116622
Kjøp
112758 LinkITMTP-LCX12OM4-VAF MTP to 12 x LC OM4 kassett, Ver.AF flipp Ver. AF (flipped), USConec kontakter
Varenr:  112758
Kjøp
112339 LinkITMTP-LCX24OM4-MA MTP to 24 x LC OM4, 2 x MTP-12F, Pol. A 0,35dB
Varenr:  112339
Kjøp
112341 LinkITMTP-LCX24OM4-MAF MTP to 24 x LC OM4, 2 x MTP-12F, Pol. AF 0,35dB
Varenr:  112341
Kjøp
116620 LinkITSP12M1 LinkIT 1U slimpanel fo 12xMPO kassetter Opp til 144 fiber Leveres uten kassetter
Varenr:  116620
Kjøp
53700 LinkITMTP-LCX12OM3 LinkIT MTP kasett, 12 x LC, OM3 Enkel inngang, USConec kontakter
Varenr:  53700
Kjøp
113089 LinkITMTP2-LCX24OM3 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OM3 2 x MTP 12 core porter. USConec
Varenr:  113089
Kjøp
49333 LinkITMTP-LCX24OM4 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OM4 Dobbel inngang, USConec kontakter
Varenr:  49333
Kjøp
117283 LinkITLI-MTP12LC-OM4SL-AF LinkIT MTP Kassett slim OM4 AF - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB Flipped
Varenr:  117283
Kjøp
117284 LinkITLI-MTP12LC-OS2SL-AF LinkIT MTP Kassett slim OS2 AF - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB Flipped
Varenr:  117284
Kjøp
113244 LinkITMPOX4MTP LinkIT MTP x  4, Key Up to Key Down For MPO/MTP (12/24F) adapterpanel
Varenr:  113244
Kjøp
113242 LinkITMPOX8MTP LinkIT MTP x  8, Key Up to Key Down For MPO/MTP (12/24F) adapterpanel
Varenr:  113242
Kjøp
113243 LinkITMPOX16MTP LinkIT MTP x 16, Key Up to Key Down For MPO/MTP (12/24F) adapterpanel
Varenr:  113243
Kjøp
113196 LinkITMTP-LCX3X08OM4 MTP to  8 x 3 LC OM4 kassett,10G/25G USConec kontakter, 0,35dB
Varenr:  113196
Kjøp
113068 LinkITMTP-LCX08OM4 MTP to  8 x LC OM4 kassett,10G/25G USConec kontakter, 0,35dB
Varenr:  113068
Kjøp
112757 LinkITMTP-LCX12OM4-VA MTP to 12 x LC OM4 kassett, Ver. A USConec kontakter, 0,35dB
Varenr:  112757
Kjøp
112558 LinkITMTP-LCX24OM3-MA MTP to 24 x LC OM3, 2 x MTP-12F, Pol. A 0,35dB
Varenr:  112558
Kjøp
113215 LinkITMTP1-LCX24OM4-MA MTP to 24 x LC OM4, 1 x MTP-24F, Pol. A 0,35dB
Varenr:  113215
Kjøp
113216 LinkITMTP1-LCX24OM4-MAF MTP to 24 x LC OM4, 1 x MTP-24F, Pol. AF 0,35dB
Varenr:  113216
Kjøp
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.