Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 7 >>
 
52430 LinkITLT-PPU-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Uten jording, med kabelguide, 1U,
Varenr:  52430
Kjøp
41331 LinkIT11324426 LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Horisontal LSAmontering Stripsguid
Varenr:  41331
Kjøp
28617 OEMDN-91612S-EA Digitus Patchepanel 10" Cat.6A STP 1U, sort 12-port RJ45
Varenr:  28617
Kjøp
13003 DCIPKU-24D DCI Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Vertikal LSA montering,1U
Varenr:  13003
Kjøp
42660 DCI53600TS.4 DCI fiberpanel 12 x SC dupl uttrekkb Svart, RAL 9005
Varenr:  42660
Kjøp
51745 DCI53600TS.10 DCI fiberpanel 24 x LC duplex Slide panel. Uten adaptere. klipslås
Varenr:  51745
Kjøp
51093 LinkITPP-10-12X6 LinkIT Patchepanel 10" Cat.6 UTP 12port NB! Skruer er ikke inkludert
Varenr:  51093
Kjøp
20413 DCI53010.5 DCI Gjennomføringsnippel fiberpanel PG16 For 22mm hull, kabeldiameter 10-14 mm
Varenr:  20413
Kjøp
50548 LinkITLT-PP1012-BL LinkIT Patchepanel10" for 12xKeystone 1U NB! Uten adaptere
Varenr:  50548
Kjøp
33024 DCIDN-96101 DCI skjøtebrett for 12 fiber m lokk Med 2 stk. holdere for skjøtehylser
Varenr:  33024
Kjøp
26498 DCIDN-91624S Digitus Patchepanel 19" Cat.6 STP 24port Delta Cat.6 De Embedded sertifisert
Varenr:  26498
Kjøp
52433 LinkITLT-PPS-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Med jording og kabelguide, 1U, Svart
Varenr:  52433
Kjøp
116090 PatchboxPBXFRAME PATCHBOX Plus+ Ramme,rails,6xPatchcatch 500-850mm Dybde
Varenr:  116090
Kjøp
116166 PatchboxPBXEXE PATCHBOX Installation Tool Your Rack Installation Wizard
Varenr:  116166
Kjøp
116787 DCI37586.1 DCI Patchepanel 19" Keystone 24 port 0,5U, Grå. Cat.6A
Varenr:  116787
Kjøp
111794 LinkITAL-19AZ-12SCD-SM LinkIT fiberpanel 12 x SC SM duplex komp 24 SM pigtails,2 splicekassetter, nippel
Varenr:  111794
Kjøp
116621 LinkITLI-MTP12LC-OM4SL LinkIT MTP Kassett slim OM4 A - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB
Varenr:  116621
Kjøp
117283 LinkITLI-MTP12LC-OM4SL-AF LinkIT MTP Kassett slim OM4 AF - 12 x LC MTP Elite USConec kontakt 0,35dB Flipped
Varenr:  117283
Kjøp
119834 PatchboxC36STPXC6XXX3B PATCHBOX 365 STP Kassett Blå 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119834
Kjøp
119835 PatchboxC36STPXC6XXX3G PATCHBOX 365 STP Kassett Grønn 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119835
Kjøp
119836 PatchboxC36STPXC6XXX3Y PATCHBOX 365 STP Kassett Gul 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119836
Kjøp
119837 PatchboxC36STPXC6XXX3W PATCHBOX 365 STP Kassett Hvit 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119837
Kjøp
119840 PatchboxC36UTPXC6XXX3B PATCHBOX 365 UTP Kassett Blå 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119840
Kjøp
119841 PatchboxC36UTPXC6XXX3G PATCHBOX 365 UTP Kassett Grønn 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119841
Kjøp
119842 PatchboxC36UTPXC6XXX3Y PATCHBOX 365 UTP Kassett Gul 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119842
Kjøp
119843 PatchboxC36UTPXC6XXX3W PATCHBOX 365 UTP Kassett Hvit 3stk 0.8m, 365mm Dybde
Varenr:  119843
Kjøp
119853 PatchboxP60STPXC6XX33W PATCHBOX Plus+ STP LR Hvit 2.7m, 1m kabel stikker ut
Varenr:  119853
Kjøp
119859 PatchboxP60UTPXC6XX33W PATCHBOX Plus+ UTP LR Hvit 2.7m, 1m kabel stikker ut
Varenr:  119859
Kjøp
 
1 2 3 4 5 6 7 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.