Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 >>
53070 40355 53073 21078 41823 50830 39984 112817 51547 3549 50716 22304 11584 50012 37749 53298 52260 46762 113176 49254 49972 49252 52440 111840 18679 17856 26135
Du sparer  
52430 LinkITLT-PPU-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Uten jording, med kabelguide, 1U,
Varenr:  52430
Kjøp
41331 LinkIT11324426 LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Horisontal LSAmontering Stripsguid
Varenr:  41331
Kjøp
52433 LinkITLT-PPS-24 LinkIT Patchepanel 19" Keystone 24 port Med jording og kabelguide, 1U, Svart
Varenr:  52433
Kjøp
28617 LinkITDN-91612S LinkIT Patchepanel 10" Cat.6 STP 12port 1U, sort. NB! Skruer er ikke inkludert!!
Varenr:  28617
Kjøp
42660 LinkITAL-19AZ-12SCD-B LinkIT fiberpanel 12 x SC dupl uttrekkb Svart, RAL 9005
Varenr:  42660
Kjøp
50548 LinkITLT-PP1012-BL LinkIT Patchepanel10" for 12xKeystone 1U NB! Uten adaptere
Varenr:  50548
Kjøp
40967 LinkITLB246ASCX LinkIT Patchepanel 19" Cat6A, STP 24port LSA kontakter. 3P sertifisert
Varenr:  40967
Kjøp
111736 LinkITLI-19AZ-24SCDB LinkIT fiberpanel 24xSC dupl uttak Svart Uten adaptere. Ink skruer for 19" mont.
Varenr:  111736
Kjøp
51093 LinkITPP-10-12X6 LinkIT Patchepanel 10" Cat.6 UTP 12port NB! Skruer er ikke inkludert
Varenr:  51093
Kjøp
13003 LinkITPKU-24D LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 UTP 24port Svart Vertikal LSA montering
Varenr:  13003
Kjøp
50451 LinkIT691822 Fiberpanel, 10", 8 x LC duplex, SC simpl Uten adaptere.
Varenr:  50451
Kjøp
29721 LinkIT691824 Fiberpanel, 10", 8 x SC duplex Uten adaptere
Varenr:  29721
Kjøp
20413 OEM55-012-026 Gjennomføringsnippel for fiberpanel PG16 For 22mm hull, kabeldiameter 10-14 mm
Varenr:  20413
Kjøp
49861 OEM55-012-26 Gjennomføringsnippel for panel LCM16G For 16mm hull, kabeldiameter 4 - 8 mm
Varenr:  49861
Kjøp
39500 LinkIT53640TS.4 LinkIT Fiberpanel 12 x SC dupl. LC quad ODF m. teleskop, svart.
Varenr:  39500
Kjøp
111794 LinkITAL-19AZ-12SCD-SM LinkIT fiberpanel 12 x SC SM duplex komp 24 SM pigtails,2 splicekassetter, nippel
Varenr:  111794
Kjøp
52633 LinkIT53601TS.2 LinkIT fiberpanel 12xST uttak 1U Svart NB! Uten adaptere, RAL 9005
Varenr:  52633
Kjøp
51745 LinkIT53600TS.10 LinkIT fiberpanel 24 x LC duplex Slide panel. Uten adaptere. klipslås
Varenr:  51745
Kjøp
47337 LinkIT53640TS.10 LinkIT fiberpanel 24 x LC duplex Terleskop panel. Uten adaptere.
Varenr:  47337
Kjøp
111947 LinkIT53100.110 Linkit lokk til skjøtebrett  53100.110
Varenr:  111947
Kjøp
49334 LinkITMPO-FDU-4 LinkIT MTP 19" 1U rackskuff, 4 uttak Ubestykket for 4 MTP kasetter
Varenr:  49334
Kjøp
49826 LinkITPLATE-003 LinkIT MTP 19" blindplate Blindpanel for 4 port MTP/MPO panel
Varenr:  49826
Kjøp
49332 LinkITMTP-LCX12OM4 LinkIT MTP kasett, 12 x LC, OM4 Enkel inngang. USConec kontakter
Varenr:  49332
Kjøp
51882 LinkITMTP-LCX24OM3 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OM3 1 MTP 24 core port. USConec kont.
Varenr:  51882
Kjøp
53819 LinkITMTP-LCX24OS2 LinkIT MTP kasett, 24 x LC, OS2 Dobbel inngang, USConec kontakter
Varenr:  53819
Kjøp
26498 LinkITDN-91624S LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 STP 24port Delta Cat.6 De Embedded sertifisert
Varenr:  26498
Kjøp
25767 LinkITDN-91648U LinkIT Patchepanel 19" Cat.6 UTP 48port Svart
Varenr:  25767
Kjøp
33024 LinkITDN-96101 Linkit skjøtebrett for 12 fiber m lokk Med 2 stk. holdere for skjøtehylser
Varenr:  33024
Kjøp
 
1 2 3 4 5 6 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.