118033

PATCHBOX Plus+ OS2 Kassett LC-SC 3stk

1.7m

Varenr: 116127
Alt. varenr: C60SMAOS212X3Y
Ekstern InfoBeskrivelseTeknisk info
Ekstern Info
Beskrivelse

PATCHBOX PLUS+
OS2 Fiber Optic Cassette

 

 

PRODUKTSPESIFIKASJONER

 

  • Uttrekkbare patchledninger for perfekt lapplengde
  • Utskiftbart modulært kassettsystem
  • Kabelstopper for å justere kabellengden nøyaktig
  • Integrert kassettmerking 

 

INKLUDERER

 

  • 1x PATCHBOX Plus + fiberoptisk kassett

 

 

TEKNISKE SPESIFIKASJONER

 

  • OM4-kabel: OM4 RBS 50 µ / 125 µ, LSZH, testet i henhold til ISO / IEC 11801
  • OS2-kabel: OS2 RBS 9µ / 125µ, G.657.A1, LSZH, testet i henhold til ISO / IEC 11801
  • Kontakter: LC Duplex - SC Duplex / LC Duplex - LC Duplex, andre på forespørsel
  • Kabel lengde:
    Standard kassett: 1,7 m fullt uttrekkbar (dekker 26RU)
    Lang rekkevidde: 2,7m - 1,7m helt uttrekkbar (dekker 48RU)
  • Kassettprofiler: Kromstål, lasersveiset
  • Alle plastdeler: Polyoksymetylen (POM), svart
  • Driftstemperaturområde: + 10 ° C til + 45 ° C
  • Luftfuktighet (ikke-kondenserende): 10% til 95%
  • Trekkesykler: 300+
  • 5 års garanti
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Patchbox


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.